2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام ممنون اره یه هفته پیش رضوی زایمان کردم عالی بود

من میخوام سزارین انتخابی مهرگان برم فقط مهرگان انجام میدن هیچ بیمارستانی انجام نمیده.ولی۸تومان برام در میاد.حالا نمیدونم چیکارکنم برم طبیعی بیمارستان مناسبتر یا برم مهرگان برای سزارین.واقعا نمیدونم سزارین ارزششو داره۸تومان پول بدم....شما بگین طبیعی یا سزارین بودین بیمارستان رضوی؟ هزینه اش چقدر شد؟

من میخوام سزارین انتخابی مهرگان برم فقط مهرگان انجام میدن هیچ بیمارستانی انجام نمیده.ولی۸تومان برام ...

من طبیعی بی دردی اپیدورال بودم عالی بود ۷تومن دراومد

بین سز مهرگان و بی دردی اپیدورال 

اپیدورال رو ترجیح دادم البته توصیه دکترمم بود

من میخوام سزارین انتخابی مهرگان برم فقط مهرگان انجام میدن هیچ بیمارستانی انجام نمیده.ولی۸تومان برام ...

دکترت کیه؟زایمان اولته؟

اگه خوش زا باشی طبیعی خوبه 

من زایمان اولم طبیعی بود اما خیلی اذیت شدم چون دکترم ناشی بود

اما سر این زایمانم هم دکتر هم بیمارستان عالی بود منم خداروشکر زایمان خوبی داشتم

2740

عزیزم من بودم میرفتم سز..بچه اولم طبیعی بود و وحشتناک....حاضرم بیست بار دیگه سز بشم ولی طبیعی اصلا...بیمارستان مهرگان هم خیلی بیمارستان خوبیه...چند تا از آشنا ها رفتن و خیلی راضی بودن

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

خواهرم مهرگان زایمان کرد‌سزارینش راضی نبود اصلا خیلی اذیت شد ولی دوتا طبیعی داشت خیلی راضی بود 

سر هیچکدومم دکتر‌خاصی به انتخاب‌خودش بالاسرش نبود شانسی بود دکتراش

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

عزیزم چیشد رفتین مهرگان راضی بودین؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم