2737
2734
عنوان

بچه خواهرم

235 بازدید | 15 پست

بچه خواهرم ۵سالشه پسرمنم یکسالشه اکثراهم میایم خونه مامانم بچه خاهرم خیلی پسرمواذیت میکنه شوهرمنم حساسه هرروزیه جاازبدنشوخراش میکنه کلی حرف میشنوم ازشوهرم درضمن شوهرمم با شوهرخواهرم قهرن واین مسله باعث شده ب طرف من نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وجدانی شوهرت حق داره

اگه بچه خواهرشوهرتم بود ، بیخیال میشدی !

والا اگه شوهر من بود طوفان بپا میکرد 🤦‍♀️

سلامت جسمی و روانی بچه ت از هر چیزی مهمتره

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2740
وجدانی شوهرت حق داره اگه بچه خواهرشوهرتم بود ، بیخیال میشدی ! والا اگه شوهر من بود طوفان بپا میکرد ...

همونجام مواطبم ولی این خیلی شلوغه شوهرم حق داره ولی نمیدونم دیگ چیکارکنم‌ ب خواهرم هم میگم کتکش میزنه خودم دعواش میکنم اصلادرست نمیشه

با شوخی و خنده عادی جلوه بده جلوی شوهرت بگو عزیزم بچن دیگه و فلان. ولی به خواهرت تذکر بده نذاره بچش ...

همونجورمیکنم این بارگفته طوری بشه نمیزارم بری پدرش خودمو دیونه کردبچشم بچمو😵

همونجام مواطبم ولی این خیلی شلوغه شوهرم حق داره ولی نمیدونم دیگ چیکارکنم‌ ب خواهرم هم میگم کتکش میزن ...

کتک زدن و دعوا کردنش بدترش میکنه

بهتره با زبون خوش باهاش رفتار کنی ، مثلا بگی تو بزرگتری ، باید حواست به نی نی باشه ، از این حرفا

بچه خواهرتون کتک هایی رو که میخوره رو سر بچه شما تلافی مبکنه ، نکنید اینکار رو

همونجورمیکنم این بارگفته طوری بشه نمیزارم بری پدرش خودمو دیونه کردبچشم بچمو😵

حواستو جمع کن بخور کارشو اهمیت نده به هیچی .این دوران ها میگذره بهتره آشتیشون بدی😐

کتک زدن و دعوا کردنش بدترش میکنه بهتره با زبون خوش باهاش رفتار کنی ، مثلا بگی تو بزرگتری ، باید حوا ...

اره راست میگین دعواش ک میکنن بابام مامانم ک کوچیکه اینجور نکن  بیشتربدرفتاری میکنه 

حواستو جمع کن بخور کارشو اهمیت نده به هیچی .این دوران ها میگذره بهتره آشتیشون بدی😐

شوهرم اصلاکوتاه نمیادبیاداشتی رفت امدم ک نمیکنه باخانوادم بیشترحساس شده

اره راست میگین دعواش ک میکنن بابام مامانم ک کوچیکه اینجور نکن  بیشتربدرفتاری میکنه

گلم روش درستی رو انتخاب نکردین

محبوری ، بخاطر آرامش خودت و بچه ت ، حتی شده جایزه های کوچیک و ریز براش بگیری

اون بچه شما رو به چشم هوو میبینه ، دوست داره مرکز توجه باسه ولی فرزند شما ن تنها مرکز توجه رو ازش گرفته ، بلکه باعث شده مدام باهاش بدرفتاری شه و دعوا شه

2706