2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندشم شد 😖

وا چرا چندش شیر الاغ نزدیکترین شیر به شیر مادره

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧
2738
هی دد😂 هر کی یچی ایگو 

جوش:پوست پرتغال رو ریز ریز کن با یک لیوان آب بجوشون بمدت ۶دقیقه  حین جوشیدن هم بزن،وقتی جوشید از صافی رد کن سرد که شد تو ظرف اسپری بریز روزی چند مرتبه به صورت اسپری کن فقط ظرف اسپری تو یخچال باش رودوم😘😘😍.      واسا لک:دو قاشق آرد نخودچی دوقاشق ماست سفت وچند قطره آب لیموی تازه به صورت بزن بعد از ۲۰دقیقه با آب ولرم با یک لیف نرم وصورتتو بشور مث شب چهارده میشی😘😘😘😘😍

جوش:پوست پرتغال رو ریز ریز کن با یک لیوان آب بجوشون بمدت ۶دقیقه  حین جوشیدن هم بزن،وقتی جوشید ا ...

جان خوت تاثیر داره؟ ینی هر چی گی😂 بی زم صورتم فایده ناشت

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

البته شنیدم به هرجا وهرکسی نمیشه اعتمادکرد،میگن جدیدا خیلی ناخالصی قاطی کرما اصلش میکنن،اما من ازطریق یکی ازدوستام که ارایشگره با ی دکتری اشناشدم که کرمای اصل شیرالاغو میاره،توتلگرام ایدیشو دارم بهتون میدم

من خودم استفاده کردم معجره کرد،بعدش مامانمو خواهرم استفاده کردن تادیدن اینجوریه،حالام که فک وفامیل ودوستام ازش گرفتن،همه شدن هلو😂😂😎😍

2706