2733
2734
عنوان

سوزش مری و معده

1531 بازدید | 12 پست

سلام دوستان عزیز

بنده به تازگی عضو سایت شدم

بچگی مشکل معده داشتم وقتی عصبی بشم یا گرسنه بمونم بدتر میشه از۴ سال پیش سوزش مری همراه معدم شروع شد وقتی غذا میخورم با سوزش به سمت معدم حرکت میکنه و با خوردن آب کمی بهتر میشه آندوسکوپی کردم نمونه برداری هم کردن گفتن مشکلی نیست فقط ورم معده دارم و عفونت.دارو استفاده کردم امپرازول پنتوپرازول انواع ضد اسید ها و کلی آنتی بیوتیک بعدش کمی بهتر شدم. اما گاهی میاد و میره تازگیا دوباره سوزش مِری شروع شده. کیا مثل من بودند؟؟ چیکار کردید؟ 

فقط برو طب سنتی دارومصرف نکن که هیچ فایده ای نداره اگه بتونی بری پیش دکتر حسین خیراندیش عالیه 

راستش یه گروهی دوستم دعوت کرد گویا شاگردان استاد تبریزیان هستند بنده فرم مزاج شناسیشون پر کردم گفتند مزاجت کاملا بهم ریخته و باید جامع امام رضا و کمون و هاضوم و جوزبیا و مرکب یک و دو و سه مصرف کنی و میتونند برامون بفرستند اما خب مسئله اینه من چطوری اعتماد کنم و اینکه عوارض نداشته باشه اینا یوقتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش یه گروهی دوستم دعوت کرد گویا شاگردان استاد تبریزیان هستند بنده فرم مزاج شناسیشون پر کردم گفتند ...

اینترنتی فایده نداره باید حضوری بری الانم به هرکسی نمیشه اعتماد کرد اگهاستادخیراندیش روبتونی پیداکنی عالیه یاشاگردان ایشون رو

2731
 اینترنتی فایده نداره باید حضوری بری الانم به هرکسی نمیشه اعتماد کرد اگهاستادخیراندیش روبتونی پ ...

درسته عزیزم ممنونم از راهنمایی و وقتی که گذاشتی مهربون. شما میشناسید شعبه تهران داشته باشند شاگردانشون؟

درسته عزیزم ممنونم از راهنمایی و وقتی که گذاشتی مهربون. شما میشناسید شعبه تهران داشته باشند شاگردانش ...

فدات بشم گلم...

مطب ایشون تهرانه توی اینترنت سرچ کنی ادرسشون میاد شاگردشون دکتر کرد افشاری هم تهران هستن ادرسشو سرچ کن چون من ساکن تهران نیستم میرم شهرخودمون پیش پزشک طب سنتی

2740

استارتر به دادم برس... شما خوب شدی؟ 

من وسط جناق سینه ام هم جلو هم از پشت تیر میکشه. خیلیییی ببخشید اروغ هم زیاد میزنم و خیلی درد میگیره و سوزش نمیدونم مری یا معده میگیرم هنگام اروغ زدن.

وقتی هم غذا میخورم دقیقا مشکل شما رو دارم با سوزش سمت معده ام حرکت میکنه... با این اوضاع کرونا هم نمیتونم دکتر برم فعلا. من به تبریزیان خیلی اعتقاد دارم... شما کاراش رو انجام دادی؟ مرکب چند رو باید بخورم؟ 

استارتر به دادم برس... شما خوب شدی؟  من وسط جناق سینه ام هم جلو هم از پشت تیر میکشه. خیلیییی ب ...

سلام عزیزم یه مدت گیاهی استفاده کردم بد نبود اما باعث شد سنگ کلیه بگیرم. منم قطع کردم. تنها چیزی که خس کردم خوبم میکنه اینه که غذاهای چرب و ترش نخورم غذاهارم خیلی بجووم استرس هم نگیرمو و وعده های غذاییمو زیاد کنم اما حجم کم بخورم یعنی تند تند بخورم اما میزان کم. شما بهتر شدی؟؟

سلام عزیزم یه مدت گیاهی استفاده کردم بد نبود اما باعث شد سنگ کلیه بگیرم. منم قطع کردم. تنها چیزی که ...

مرسی عزیزم 

اره نسبت به پارسال الهی شکر خوب شدم

الان پیامتو خوندم یادم افتاد یه لحظه نفسم بند اومد... خیلی اذیت شدم

فک کنم بیشتر به خاطر اعصاب بود چون اون موقع اصلا شرایط خوبی نداشتم 

ایشاالله همیشه سلامت باشی