2737
2734

این رو یک‌ اقایی برای مشاور نوشته بودن..اسم کانال مشاور تو عکس هست..به صورت وویس جواب میده

میتونید برید جوابش رو ببینید

توصیه میکنم تمام بانوان عزیزم عضو این کانال بشن..فقط یکبار

مشاور خیلی خوبی افراد و مخصوصن خانمها رو مشاوره عالی میده

رایگان هم هست

😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی روانشناس خوب و دوست داشتنی هستن

بنظرم حرفاشون مفید تر از دکتر هلاکویی هستش

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

جوابا رم بذار

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

زنه بدبخت موقع حاملگی با اون همه مصیبت ک نفس کشیدن براش سخته شوهره جای درک کردن فکر زیر شکمشه . چقدر بعضی مردا خودپرستن . 

زنه داره از جونش مایه میزاره مرده از شهوتش نمیگذرع 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
با یه آدم گرم مزاج که هر شب رابطه میخواد هیچ وقت آدم خوشبخت نمیشه چون ذهن این آدم فقط دنبال رابطه هس ...

خوب این یک ‌نیازه ولی خوبی های این اقا رو هم ببینید چقدر خوب از همسرش تعریف میکنه..و معلومه خیلی دوسش داره...

این ها رو هم ببینیم

خانمش که این پیام رو نمیبینه

میگه هیچکس اندازه من خانمش رو دوس نداره.....

و میگه هیچکس برای من بهتر از اون نیست..

چقدر عاشق همسرش هست....

😘😘
خوب این یک ‌نیازه ولی خوبی های این اقا رو هم ببینید چقدر خوب از همسرش تعریف میکنه..و معلومه خیلی دوس ...

آخه عزیز جان کی میاد بگه من بدم حتی تو مجازی هم بعضیا نمی گن من اصلا کاری به این آقا ندارم بنا به تجربه خودم میگم کسی که مزاحمش گرمه هیچوقت سیر نمیشه همه رو به چشم خیلی ببخشید خراب نگاه میکنه و معمولا هیز ، هیچوقت عمقی به این دنیا نگاه نمیکنه و همه چی رو تو س ک س می بینه، این تجربه من هست حالا اگه کسی تجربه ی دیگری داره نمیدونم 

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.
2706