2737
2734
عنوان

محض درد دل

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 32 پست
شما دیگه چرا عزیزم؟

تو تنها نیستی گوشیم داره خاموش میشه بعدا میام مینویسم.

فقط بدون بچم‌نزدیک ۲سالشه شوهرم یه گیره حتی واسش نخریده.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
عزیزم امضاتو خوندم خییییلی کم میگیری  وقتی معلم خوبی هستی برو یه مدرسه غیر انتفاعی بعد با دانش ...

عزیزم خیلی جاها رفتم دبیر نخواستن. چه کنم؟ منم فعلا تو امتحانم. انشاالله سربلند از این امتحان بیرون بیام فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی جاها رفتم دبیر نخواستن. چه کنم؟ منم فعلا تو امتحانم. انشاالله سربلند از این امتحان بیرون ...

خدا کمکت میکنه برو قلم چی یا از همین جور اموزشگاه ها 

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
درکت میکنم که قلبتو شکسته اما باور کن اونا دیگه یادشون نیس یا اگه بهشون بگی،میگن قصدمون این نبوده ...

چرا شوهرم هزار بار بهش گفتم گفتم اگه بهترین زندگی رو هم برام فراهم کنی بازم یادم نمیره که یه شلوار ۲۰ تومنی رو از من دریغ کردی.

ببین برای زایمانم بهترین بیمارستان خصوصی رفتم ولی حسرت یه شلوار راحت بدجور تو دلم مونده

2731
منم خییییییییییییلی دلم گرفته تو رو خدا با دل شکستت برام دعا کن

حتما عزیز دلم اگر قابل باشم. الهی بحق پنج تن آل عبا تو همین ماه به خواسته ی دلت برسی عزیزم. الهی  آمین

تو تنها نیستی گوشیم داره خاموش میشه بعدا میام مینویسم. فقط بدون بچم‌نزدیک ۲سالشه شوهرم یه گیره حتی ...

آخ که دلم داره میترکه. باز غم تو الآن رو دلم سنگینی کرد😭😢

2740
میدونی خودتوناراحت نکن فراموشش کن مردا واسشون هرچقدم مایه بذاری آخرش میمیرن واسه قوموخویش خودشون

ببین اگه خواهرش بود دلم نمی سوخت. آخه قوم و خویشم محسوب نمیشه

اونا پولی نمیدن که به درد بخوره. شوهرمم راضی نمیشه میگه به زحمتش نمی ارزه

ای کاش تهران بودید این طوری پول پارو میکردی

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
حتما عزیز دلم اگر قابل باشم. الهی بحق پنج تن آل عبا تو همین ماه به خواسته ی دلت برسی عزیزم. الهی&nbs ...

ممنون عزیزم 🌺🌺🌺

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم
شوهرم از اون بدتره. اون نباید به حرف عفریته گوش بده

عزیزم برادر شوهرت کدوم... هست که شوهرت برای جاری خرج میکنه؟

شوهرت خرید ، جاری چرا قبول کرد؟

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
چرا باید شوهرت واسه جاریت گوشی بخره؟؟ من که نتونستم هضم کنم واقعا.؟؟؟😒😒

دیگه گذشت دیگه. بیخیال.

اتفاقا حدود یک ماه پیش جاریم پیش مادرشوهر گلایه کرد که چرا گوشی جنس خوب نخریده برام.

به خدا گوشیش عالی بود آخرشم اینطوری گفت.

2706