2737
2734
عنوان

مراقبت های بعد از سزارین

1263 بازدید | 10 پست

خانم های سزارینی و با تجربه

میشه راهنمایی کنید مراقبت های بعد از سزارین چی باشه؟

و اینکه درد بعد از عمل زیاده؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

دکتر معمولا همه چیو توضیح‌میده

داروهات سر ساعت باید باشه

هر روز دوش بگیری قسمت بخیه رو با شامپو بچه بشوری و با سشوار خشک کنی 

درد عمل هم بدن با بدن فرق داره با مسکن‌و شیاف کنترل میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر معمولا همه چیو توضیح‌میده داروهات سر ساعت باید باشه هر روز دوش بگیری قسمت بخیه رو با شامپو بچ ...

دقیقا همیناست که دوستمون گفتن، والله دردش اصلا زیاد نبود یه درد جزئی هست که با شیاف قابل کنترله

دکتر معمولا همه چیو توضیح‌میده داروهات سر ساعت باید باشه هر روز دوش بگیری قسمت بخیه رو با شامپو بچ ...

دکترم به من گفت اصلا سشوار نگیر 

با دستمال نخی آروم خشک‌کن و بزار هوا بخوره

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

من پمپ درد نداشتم اگه نگیری بهتره موادش وارد شیر مادر میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من درد خاصی نداشتم فقط انگار هزارتا دراز و نشست رفته بودم و به حدی جوام بودم که نمیتونستم تا چند روز به راحتی پا شم و بشینم‌ ولی بعد یه هفته همه چی اوکی شد

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
2738
دکترم به من گفت اصلا سشوار نگیر  با دستمال نخی آروم خشک‌کن و بزار هوا بخوره

سشوار با سرعت کم‌و فاصله نیم‌متری

من سر بچه اولم‌انجام دادم‌مسئله ای نبود بخیه هام رو هم راحت کشید اصلا متوجه نشدم

محل جراحی خشک و تمیز باشه

روزی دو بار زیر دوش با شامپو بچه بشورش بعد با بتادین و گاز استریل بکش روش و با سشوار خشک کن

تا یک هفته بتادین بزن ولی نه همیشه چون زخم رو خشک میکنه ولی شستشو و سشوار حتما

غذاهای سفت و سنگین نخور باید معده ات مرتب کار کنه و سنگین نباشی 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

حتما شکمتو با یه شال ببند خیلی تاثیر داره تو دردات!راحت میشی چون شکمت سفت میشه و اویزون نیست فشار کمتری میاد!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!