2737
2734
عنوان

بیاید فردا خواستگاریمه 😶

772 بازدید | 42 پست

چی بپوشممممممممم

ی‌جورایی خواستگاری و بله برونمون یکیه با انگشتر میان چون راه دوره و ماهم کارامونو کردیم 

چی بپوشممممم

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

کت شلوار

شومیز شلوار

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی عزیزم مبارکه انشالله خوشبخت بشید

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738

بستگی به فرهنگتون داره میتونی یه پیراهن میدی یا اورال بپوشی ، اگرم با حجابی نمیدونم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
فردا بله برونه و هنوز لباس انتخاب نکردی ! مگه میشه

هموووون 

من اولین روز دوستی‌مون که هنوز نه به دار بود نه به بار بود کلی پارچه و لباس خریدم و چند تا اینترنتی سفارش دادم 😂😂😂😂

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2706