2733
2734
اگر بو و خارش و سوزش نداری عفونت نیس

ن ندارم اینارو

ولی اولین باره همچین چیری میبینم نگرانم کرده

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی تبریک میگم که خداروشکر باردار شدی

تاپیک های قبلی اتو خوندم

منم ارزومه تیکر بارداری بزنم

دیدم مستاصل بودی

چه کار کردی ماه آخر که باردار شدی ؟اون نماز حاجت که یکی بهت معرفی کرده بود رو خوندی؟سوره رعد رو بستی کمرت؟

ممنون میشم راهنمایی کنی

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....
عزیزم خیلی تبریک میگم که خداروشکر باردار شدی تاپیک های قبلی اتو خوندم منم ارزومه تیکر بارداری بزنم ...

سلام عزیزم مرسی گلم انشالله روزی تو.من ایه ۳۱ سوره رعد رو به صورت مقطع نوشتم بستم به کمرم همیشه همراهم بود 

2731
سلام عزیزم مرسی گلم انشالله روزی تو.من ایه ۳۱ سوره رعد رو به صورت مقطع نوشتم بستم به کمرم همیشه همرا ...

منم یکماه بستم اما نشد،یعنی نه ماه بستی؟؟

هنوز همراهمه

توکل به خدا

دیروز دکتر بهم گفت باید جراحی کنم بخاطر کیست ها

اخه بزرگ هم نیستن

خیلی ناراحتم 

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....