2737
2734
عنوان

آیا خرید اوراق به صرفه است؟

220 بازدید | 4 پست
ما یه خونه خریدیم و چون پولمون کمه مجبوریم رو سندش وام مسکن بخریم از طریق خرید اوراق مسکن یعنی برای 45 میلیون باید 8.5 میلیون پول اوراق بدیم کسی تا حالا همچین کار کرده ؟ خیلی ضرر می کنیم آیا؟
تا می تونین از مسکن وام و اوراق نگیرین خیلی متضرر می شین همون 45 میلیونی که می گیری باز باید نزدیک 70 میلیون پس بدی یعنی 40 میلیون متضرری
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
ما گرفتیم اوراق 35میلیونی بستگی به شرایط داره. من مخالف بودم ولی همسرم میگفت با وجود ضرری که به ظاهر میکنیم ولی بازم به صرفه است امیدوارم هرچی خیره پیش بیادبراتون
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731