2737
2739
عنوان

برنامه هایی ک ریختم برا اینده م😒

507 بازدید | 42 پست

اینکه خوش باشم خوش باشم خوش باشم

ی اپارتمان تو بالاشهر دارم قدیمیه میفروشمش

یه اپارتمان نو تو جای متوسط بخرم

🙂ی سری وسایل شیک مثل مبل با ۲۱ تومن پس اندازم میخرم ...

بعد خونه زندگیمو میکنم تو چشم خواهرا و پدر دوس پسرم ..یکاری میکنم بگیرنم😒

چون پدرش مخالفه ک من مطلقه م...

یکمم شوهر سابقم پشت سرم حرف راه انداخته😂

ولی چیکار کنم همینجوری بشینم دست رو دست

دلم نمیخاد بهم بگن بدبخت

باید ی گوشی مدل بالاتر بگیرم سلفیای خوشگلمو بکنم تو چشم بقیه😒با کیفیت زندگیمو فول اچ دی بکنم تو چشم همه

😡😠بببنیم خدا چی میخاد اصن

.....

موفق باشی

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط قسمت گوشیت😂 

آییی🤣

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

یکی از اقوام ما با همین روال که زندگی خودشو تو چشم بقیه کرد فعلا بدبخت شد و شوهرش دیگه نمیخوادتش 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2706