2737
2734

سلام دوستاي خوبم

دوم تير تولد رز بود، يه جشن تولد كوچيك براش گرفتيم.

با حضور پدر و مادر و برادرم( اونها هم مثل خودمون تمام مراحل پروتكل بهداشتي رو رعايت ميكنن و همه فاصله ي ايمن از هم گرفته بوديم، حتي برادرم ماسكش رو هم در نياورد)

كيك تولد رو هم خودم درست كردم و به همراه رز تزئينش كرديم كه در نهايت يه كيك نامنظم و اشفته از كار در اومد كه به نظرم در برابر ذوق و شادي بچه كاملا ارزشش رو داشت😊

پست بعدي عكس ها رو ميذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلااام عزیزم خوبی ؟؟ رز جان خوبه ؟؟ تولدش مبارک انشالله ۱۲۰ ساله بشه سایتون بالاسرش 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2738

تولدش مباااارک مامان مهربون❤️❤️❤️😍😍

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2706