2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهترین خاطره ی امشبو بگم که ازشوهرم دارم

بگو‌ببینم منم امروز گفتم مهریه ۱۴تا قبول نمیکنم ماشینو نگه داشت گفت پیاده شو🤭😂

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2740

شوهرم پسر خاله ام هست قبل ابن که نامزد کنیم هر روز با موتور می اومد دنبالم تا مدرسه ام یاد بگیره من یه طور میرفتم که نفهمه یه بار از بس عجله کرد با موتور خورد زمین آی خندیدم بهش 🤣🤣بعد شبش اومد خونمون بابام گفت موتور چی شده گفت خوردم زمین بابام گفت تا باشه ازاین زمین خوردن ها آخه من به بابام  گفته بودم 😂😂😂

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

این مال چن روز پیشه که من خیر سرم خواستم واسه نامزدم غذا بپزم حالا غذای انتخابی چی بود شنسیل مرغ با سوپ سوپ رو انقد شور و تند کردم که نتونست بخوره شنسیل ام خام خام بود و در اخر به قول اقامون یه نیمرو سوخته شد ناهار رمانتیکمون🤦‍♀️

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید