2737
2734
عنوان

کسی صورتشو ژل تزریق کرده

286 بازدید | 26 پست

من صورتم پر نیست دلم میخواد پرتر باشه چون واقعا قشنگتر میشم الانم دوستمو بعد چندوقت دیدم گفت صورتت لاغرشده اعتماد به نفسمو ازدست دادم به نظرتون برم ژل تزریق کنم یا نه خوبه؟ زشت نمیشم ؟ درد هم داره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صورت تپل هم خبلی خوشگل نی . قد و وزنت چنده

قدم ۱۶۵ وزنم ۱۶۵ و۱۶۴

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بیکاریا😐

چاقی و تپلی خر است

من یسری صورتم پف کرده بود مث کیک شده بودم خودمن دیگ بدم میومدم

الان بدنم چاقه ولی صورتم لاغر شده خیلی بهترم چشام درشتر نشون میده

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
بیکاریا😐 چاقی و تپلی خر است من یسری صورتم پف کرده بود مث کیک شده بودم خودمن دیگ بدم میومدم الان ...

اخه صورت لاغر ادم زشت میکته امروز که دوستم گعت صورتت رفته تو ناراحت شدم بدن لاعر باسه صورت چاق خوبه

2738
اخه صورت لاغر ادم زشت میکته امروز که دوستم گعت صورتت رفته تو ناراحت شدم بدن لاعر باسه صورت چاق خوبه

ب دوستت چیکار داری 

حالا هرجور خودت میخای ولی فک کن چرک کنه چیکار میکنی بعدشم زود جذب میشه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

وا 😕 هر چیز متناسب خوبه . واسه حرف دوستت هم سریع خودت رو تغییر نده

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2706