2733
2734

بچها مامانم یه مدت زیادی خارش واژن داشت و الان دکتر گفته باید نمونه برداری کنیم از قسمت بیرونی و چون دردناکه بیا ۳۰ دیقه ای بیهوشت کنم و نمونه برداری کنم بیشتر از این چیزی نمیدونم از حرفای دکتر چون همینم از دهنش پرید و گفت خیلی استرس گرفتم خانمایی که انجام دادن یا دکترای عزیز میشه یکم راهنماییم کنین خواهش میکنم😭

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

سلام عزیزدلم جای هیچ نگرانی نیست، بیهوشیشم خاص نیست و امنه. اصلا جای نگرانی نیس. احتمالا چون به درمان جواب ندادن میخوان بیشتر و دقیق تر بررسی کنن که دقیقا چه عاملی علت خارش بوده

دعا کنین برا نی نی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم جای هیچ نگرانی نیست، بیهوشیشم خاص نیست و امنه. اصلا جای نگرانی نیس. احتمالا چون به درما ...

ترسم اینه که غده نباشه 😔😔😔😔 از محیط بیمارستانم میترسم که بره کلینیکم نیست دکترش ک خصوصی انجام بده

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2731
ترسم اینه که غده نباشه 😔😔😔😔 از محیط بیمارستانم میترسم که بره کلینیکم نیست دکترش ک خصوصی انجام بد ...

عزیزم اگر از نظر کرونا میگی که بهرحال ریسکه، ولی باید انجام بشه، کرونا هم حالا حالاها نمیره. اگر پزشک با وجدانی انتخاب کرده باشی قطعا رعایت میکنه. ولی اگر از نظر مهارت و ... میگی، نگران نباش کار راحتیه ب مهارت خاصی نیاز نداره

دعا کنین برا نی نی

از نظر غده بودن یا نه هم، فک کنم حدود ۹۰درصد نیست. یعنی از هر ۱۰۰تا نمونه برداری که تو مراکز انجام میشه فک میکنم حدود ۹۰ تاش غده نیست. البته مطمئن نیستم .ولی درصد بالایی داره احتمال سالم بودن.

دعا کنین برا نی نی
عزیزم اگر از نظر کرونا میگی که بهرحال ریسکه، ولی باید انجام بشه، کرونا هم حالا حالاها نمیره. اگر پزش ...

نمیدونم پزشکش با وجدانه یا نه😔 مامانم قند داره از وقتی شنیدم تپش قلب گرفتم😔 مرسی از اطلاعت🌹🌹

2740
شما الان باید به مامانت روحیه بدی، حالتو بد نکن اصن چون چیز خاصی نیس. مراقب خودت باش. فعلا خداحافظ

مرسی چشم عزیزم ایشالا همینجور ک میگی باشه❤❤

امضاتو دیدم دعا کردم 😘

از نظر غده بودن یا نه هم، فک کنم حدود ۹۰درصد نیست. یعنی از هر ۱۰۰تا نمونه برداری که تو مراکز انجام م ...

قربونت برم عزیزم خیلی خوشحال شدم ایشالا خدا خوشحالت کنه❤❤❤❤❤❤❤❤