2737
2734
عنوان

استارتر تاپیک کرونا فریب قرن

1343 بازدید | 16 پست

لطفا ادرس پیج این اقای دکتر رو میزارید برام

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

کیو میگی 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

اسمش رو نمیدونم توتاپیکش بودم چند  دقیقه پیش تاپیکش تعطیل شد 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمش رو نمیدونم توتاپیکش بودم چند  دقیقه پیش تاپیکش تعطیل شد

چی میگفت.

لطفا بگو

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2742
2740

یه اقای دکتر اگه اشتباه نکنم حامد رئیسی در مورد کرونا مطلب گذاشته توپیجش مطالبش جالب و قابل تامل بود تو تاپیکی که تعطیل شد مطالب رو گذاشته بودن الان ادرس پیج رو میخوام

یه اقای دکتر اگه اشتباه نکنم حامد رئیسی در مورد کرونا مطلب گذاشته توپیجش مطالبش جالب و قابل تامل بود ...

نشنیدم و ندیدم اگه پیدا کردیش خبر بده 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
نشنیدم و ندیدم اگه پیدا کردیش خبر بده 

حتما

یه اقای دکتر اگه اشتباه نکنم حامد رئیسی در مورد کرونا مطلب گذاشته توپیجش مطالبش جالب و قابل تامل بود ...

ببخشید میشه به طور خلاصه بگی چی گفته بود.

من ایسنتا ندارم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
https://instagram.com/dr.medfacts

ممنون عزیزم لطف کردی

2706