2737
2734

سلام دوستان هفته ی دوازده بارداری هستم. از دیروز دل و کمرم درد گرفت . صبح بیدار شدم لخته ی قهوه ای رنگ با مایع قهوه ای رنگ ازم خارج شد. خواستم بدونم کسانی که سقط داشتن اولش خونریزی چه شکلیه

اگر دردش خیلی خیلی شدید نبوده احتمال داره سقط نباشه اگر میتونی زود برو دکتر

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور از جونت، واسه من همین شکلی که میگی بود.. دقیقا تو 12 هفته..زود برو دکتر..باید یه سونو اورژانسی بدی ببینی وضعیت جنین چطوره، بعد که همه‌چی خوب بود شیاف مینویسه واست.. برای من تو تعطیلات این اتفاق افتاد نتونستم کاری کنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728

منم لک بینی داشتم حتی دو بارم خونریزی شدید داشتم ولی خدارو شکر بچم هیچیش نشد ولی برو دکتر بهت شیاف بده من آمپول پرولوتونم زدم شاید هماتوم داری باعث لک بینیت شده هیچی نیست نگران نباش

2738

ایشالا که مشکلی نباشه شیاف استفاده کن و استراحت من پارسال تو هفته دوازدهم تو رار برگشت از مسافرت تو ماشین احساس کردم کمی خیس شدم فکر کردم ادراره دستشویی که رفتم دیدم خونابه قهوه ای کمرنگه خونه که رسیدیم شیاف گذاشتم اما کم کمبیشتر شد و تبدیل به خونریزی آخرش هم متاسفانه سقط شد

توی مطب دکتر نشستم تا نوبتم بشه . توکل به خدا

ایشالا هیچی نیست ولی کاشکی قبلش میرفتی سونوگرافی چون دکترم الان میفرستت سونوگرافی من هر دفعه اینجوری شدم رفتم سونوگرافی بعد رفتم دکتر چون بدون نسخه هم سونوگرافی میکنن فقط قیمت آزاد میگیرن