2733
2734
عنوان

بورس ( عرضه اولیه )

1490 بازدید | 64 پست

عرضه اولیه 4 تیرماه ۱۳۹۹ 

شرکت سرمایه گذاری پویا (سهامی عام )

🔹️نماد ( وپویا۱ )

🔹️قیمت هر سهم  ۴۱۰۰

🔹️حداکثر سهمیه هر کد    ۳۰۰ سهم

🔹️حداکثر مبلغ مورد نیاز، حدودا    ۱۲۳/۰۰۰

پیش بینی می شود این عرضه اولیه نیز با استقبال فراوان فعالان بازار بورس روبرو شود. آخرین عرضه اولیه بازار سرمایه عرضه سهام شرکت آریاساسول در روز هفتم خردادماه ۹۹ بود که به دلیل استقبال فراوان متقاضیان دو بار تمدید مهلت شد.

بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط کارشناسان نقدینگی لازم برای شرکت در این عرضه ۵۸۰۰۰ تومان تا ۶۵۰۰۰ تومان است.

🔺️تعدادسهام قابل عرضه به عموم در روز عرضه اولیه      ۵۶۰/۰۰۰/۰۰۰ 

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 

سلام

ممنون از اطلاع رسانی تون

نمیدونم چقدر تو کارتون واردید؟

چند وقته وارد بورس شدید و روزی چقدر درآمد دارید؟

یه چندتا سهم شارپی کوتاه مدت معرفی کنید🙏

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ممنون از اطلاع رسانی تون نمیدونم چقدر تو کارتون واردید؟ چند وقته وارد بورس شدید و روزی چقدر ...

سلام خواهش میکنم ..نماد شارپی اطلاعی ندارم بهتون معرفی کنم 

نمیدونم چقد تو کارتون وارید و سوالی پرسیدید که اینو هم من خودم نمیدونم چقدر واردم چون بورس و هر چی اطلاع و تجربه داشته باشید نمیشه گفت حرفه ای هستی یا خیلی واردی چون بازار بورس اخبار و اتفاقات تاثیر گذاره گاهی اوقات اون چیزی رو که پیش بینی میکنی همون نمیشه .من حدودا یکساله و درامد از بورس روزانه حساب نمیشه بستگی به سرمایه اولیه و درصد رشد اون نمادی داره که خرید میزنی ..شاید نمادی رو بگم تقریبا خوبه  اما هیچ وقت توصیه نمیکنم ب کسی که حتما وارد این سهام بشید ..و در اخر سود بورس به سرمایه گذاریه میان مدت و بلند مدته 

2728

سلام یرسوال داشتم .

کسی که سرمایه اش سی میلیون باشه تو بورس زمانی که مثبته روزی دو میلیون سود میگیره ؟؟؟؟ یا اینکه طرف میگه پنجاه میلیون سرمایه دارم روزی پنج میلیون سود میگیرم

کاربر قدیمی هستم.   
من فکر میکنم شبیه پیزد هست چیه آخه یه گوشه انداختم واسه خودش ارزش فکر کردنم نداره

احتمال اینو داره تعداد سهم کمی برسه چون متقاضیان عرضه اولیه خیلی شده که واقعا ارزشی نداره حالا وقتی باز شد میتونی بعدا اضافه کنی .. اخباربورس  و دنبال کنید‌ روز و ساعت و مشخص میکنن برا خرید 

احتمال اینو داره تعداد سهم کمی برسه چون متقاضیان عرضه اولیه خیلی شده که واقعا ارزشی نداره حالا وقتی ...

سلام بنظرتون یه مقدار کم طلا بفروشم بیام بورس یا نه؟درحد یه تومن فوقش 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2738
سلام ممنون از اطلاع رسانی تون نمیدونم چقدر تو کارتون واردید؟ چند وقته وارد بورس شدید و روزی چقدر ...

نماد هایی که من دیروز نگاشون کردم بهتون میگم بازم خودتون نگاه کنید و تحلیل کنید.

نماد غشان ، میان مدت و بلند مدت ، افزایش سرمایه داره و کف کانال هست احتمالا دو یا سه تا منفی کم بخوره اما رشد خوبی داره

نماد غگل برا بلند مدت خوبه

کیمیا بلند مدت خوبه وقتی منفی شد ورود بزنی

سیمرغ بلند مدت سهم عالیه  منفی شد ورود 

سلام بنظرتون یه مقدار کم طلا بفروشم بیام بورس یا نه؟درحد یه تومن فوقش 

به نظر من اینکارو نکن چون طلا اصلاح قیمتی بخوره و بیاد تا هفتصدو خورده ای  بعدش رشد خوبی داره و از سطح قیمتی الان خیلی بالاتر میره و خودش تا یک میبیون هم میرسونه . یک تومن توی بورس هم زیاد سودهی برا شما نداره.. اگه طلا گرم زیاد دارید یدونه گروه برا خرید و فروش طلا کم اجرت هست اونجا دنبال کنید فقط خبر بالا و پایین قیمت و داشته باشید 

اقای بورسی وملل نگهداری یا فروش 

وملل و من دقیق نگاه نکردم که الان بهتون بگم الان هم وقت نیست که نمودارشو نگاه کنم چون ساعت بورس داره شروع میشه باید برم سراغ پرتفو خودم .. اما الان صف فروش کمی  شده اگه ضرر کردی  نباید توی ضرر بفروشی اگر یادم موند نگاش میکنم بهتون میگم

بهترین حالت سوددهی پنج درصده دیگه.بشین حساب کن .برا ۵۰ تومن میسه دو و پونصد

آخه بچه های اینجا با اطمینان کامل میگن پنجاه تومن داریم روزی شش میلیون بهمون میده . 

یا یکیش دیروز می‌گفت سی تومن دارم روزی دو میلیون بهم میده .

کاربر قدیمی هستم.   
سلام یرسوال داشتم . کسی که سرمایه اش سی میلیون باشه تو بورس زمانی که مثبته روزی دو میلیون سود میگیر ...

سلام ..نمیشه اینجوری حساب کرد چون یه ریسک خیلی بالاییه پنجاه یا سی تومن بزاری برا یک سهم .. اگه اینجوری بود یکنفر وام میگیره یا خونشو میفروشه سهم میخره روزی چهارمیلیون سود میگیره پس یه خورده از واقعیت هم دوره مگر طرف واقعا ریسک پذیر باشه و تحلیل گر حرفه ای باشه مطمین باشه .. اگر کسی پنجاه تومن سرمایه گذاری کنه نباید تمام پول و یک سهم بخره باید حداقل 5 یا  7 تا سهم داخل پرتفوش باشهکه اگر منفی شد اون یکی مثبت بشه و جبران کنه براش

2706