2733
2734
عنوان

نی نی اگر خواب باشه چیز شیرینم بخوریم بیدار نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 30 پست
نه نمیخوام بیدارش کنم واسم سوال پیش اومده چون تا قبل ناهار داشت میزد یه ساعته ناهار خوردم اروم شد

خوب گشنش بوده طفلی .نینی منم تا وقتی گشنمه حرکتش خیلی زیاده سیر که میشم میخابه انگار

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂خب گاهی لازمه. مثلا وقتی استرس گرفتی ک‌چرا تکون‌نمیخوره.‌😂 ولی خوب دل میخواد😂

منم قبلا از این کارا زیاد میکردم یبار شوهرم خیلی عذاب وجدان داد واقعا روم تاثیر گذاشت دیدم راست میگه بچه بی زبون گناه داره

تیکر تولد نفس مامان❤
خوب گشنش بوده طفلی .نینی منم تا وقتی گشنمه حرکتش خیلی زیاده سیر که میشم میخابه انگار

ای خدا نی نیا چه قدر عزیزن، دلم واسه تکوناش میره با هر ضربه ای که میزنه کلی قربون صدقه میرم

تیکر تولد نفس مامان❤
2731
ای خدا نی نیا چه قدر عزیزن، دلم واسه تکوناش میره با هر ضربه ای که میزنه کلی قربون صدقه میرم

اره واقعا .خدا این حسو به همه بده .ندیده انقدر عزیزن .چه برسه وروجکا بیان پیشمون

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
منم قبلا از این کارا زیاد میکردم یبار شوهرم خیلی عذاب وجدان داد واقعا روم تاثیر گذاشت دیدم راست میگه ...

هر دقیقه ک ن. من یه بار دل درد داشتم. بعد از دیروز بچه م تکون نخورده بود. ترسیده بودم و اشکم درومده بود. دیگه چیز شیرین خوردم و پهلو خوابیم و هی ماساژ دادم تا بیدار شه. بیدار نمیشد درو کوبیده بودما😂از ترسم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

اره  بیدار میشه

پسر من  اسمشم صدا کنم  لگد  ریز میزنه  یعنی شنیدم  بذار  بخوابم 😁😁

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
اره  بیدار میشه پسر من  اسمشم صدا کنم  لگد  ریز میزنه  یعنی شنیدم   ...

نفسم😍😄خدا حفظش کنه خیلی باهاش حرف میزنی من روزی یکی دو بار بیشتر حرف نمیزنم البته بچه ی من کوچیک ترم هست

تیکر تولد نفس مامان❤
ینی یه روزی منم این تکونا رو میبینم خدا ..سه ساله منتظرم

ایشالا قسمتت بشه عزیزم منم خیلی منتظر موندم و نا امید بودم، نا امید نشو خدا به وقتش میده

تیکر تولد نفس مامان❤
نفسم😍😄خدا حفظش کنه خیلی باهاش حرف میزنی من روزی یکی دو بار بیشتر حرف نمیزنم البته بچه ی من کوچیک ت ...

عه منم یه دختر ۳ ساله دارم

ولی با شکمم حرف میزنم

دخترم به وجود داداشش عادت کنه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706