2737
2739
عنوان

اگه یه خانوم غریبه به همسرتون بگه عزیزمن

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حواسش نبوده عزیز من سر زبونش،منم دیروز با فروشنده صحبت میکردم گفتم قربونت فدات ،مرد مومن هم میگم بعد صدا زد گفتم جان اصلا حواسم نبود اومدم خونه گفتم خاک تو سرم

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2728
کم میگن عزیزمن ولی حتمن ب خاطر رابطه کاریشون باهم حس صمیمیت دارن ی جوری نیس. پیام ندع ولش کن

نه بابا کدوم‌خس صمیمیت..غلط میکنن...تو واتساپ خیلی رسمی پیام میده

حساس نباش حتما تکیه کلامشه منم یه مدت تکیه کلامم جانم بود به همه میگفتم

چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖 کاربری دوممه اولی به درخواست خودم لغو شد ولی دوباره برگشتممممممم😍                                                                 
2740
کلی دیروز گریه کردم..اعصابم خرده.به همسرم گفتم..اون میگه من همیشه رسمی حرف میزنم اونم همینطور نمی‌دو ...

به خاطر یه عزیزم گریه کردی 😐😐 قوی باش

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

خواهرشوهر من کارمنده اونم تکه کلامشه منظور نداره وقتی میخاد به کسی چیزی رو تفهیم کنه اولش میگه اخه عزیز من

واقعا منظوری هم نداره

حساس نباش

وخدایی که به شدت کافی است....
2706