2733
2734
عنوان

اگه یه خانوم غریبه به همسرتون بگه عزیزمن

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 83 پست

وای بعضیا چقد بددل و شکاکن،عزیز من خیلیا میخان یه حرفو تفهیم کنن میگن،جانم واسه تعجب تیکه کلام منه،یکی زنگ بزنه چرا به شوهرم همچین حرفی زده بیشتر احساس میکنم چقد زندکی چرتی دارن ک با یه تیکه کلام بخاد از هم بپاشه ک خانومه داد وبیداد میکنه

به نظرم زیادی حساسی

ببین شما میگی کلا تو واتساب سرسنگین و رسمی حرف می زنه. از اون طرفم عبارت "عزیز من" تکیه کلام خیلیاست. به نظر من اتفاقا شواهد نشون میشه این خانم نه غرضی داشته نه خط قرمزی زو زیرپا گذاشته، پیش میاد و مطمئنم اون لحظه که گفته اصلا تمرکزی رو این کلمه نداشته و بعدشم یادش رفته

ای کاش به خاطر این واژه خونسردی خودتون رو از دست نمی دادید

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستم.به نظر من بهتره به اون خانم هیچی نگی بیخودی هم به شوهرت گیر نده بچه ها راست میگن من یه همکار دارم به همه میگه عزیزم حتی ارباب رجوعا اما دست خودش نیست و همیشه هم ناراحته اما تکیه کلامشه.تازه عزیز من رو وقتی میگیم که از طرف شاکی هستیم و ناراحت.به نظر من که حرف ابراز علاقه ای نیست بیشتر حالت تیکه داره که چرا طرف حرفت رو گوش نداده. بیخودی فکرتو خراب نکن بی خیال. زندگیتو بکن. یه وقت میبینی ندونسته با این گیرات باعث میشی شوهرت نسبت بهت سرد بشه و خدایی نکرده بره سمت اون خانم یا کس دیگه و خودت چیزی که وجود نداره رو بسازی. دیدم که این اتفاق برای کسی افتاده واسه همین میگم. مرد هم مثل بچه هامون باید بدونه هر اتفاقی بیفته میتونه بدون نگرانی از غر زدن و دعوا بیاد و به زنش حرفش رو بزنه و زنش رفیقش باشه وگرنه ممکنه بره دنبال یکی که این جا رو براش پر کنه.البته نمیگم همه مردا اینطورین ولی ادم هم یه ظرفیتی داره دیگه.

یه نی نی سالم و شاد تنها آرزوی این روزامه
2731
چکار کردی یادت رفت...

اره دیگه بعضی وقتا یادم میوفته اما بهش گفتم یه دفعه دیگه ببینم ازت طلاق

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2738