2733
2739
عنوان

۵ روز تا زایمان

1272 بازدید | 44 پست

سلام خانوما ۵ روز تا زایمانم مونده

حس عجیبی دارم

از یطرف شوق مامان شدن و بغل گرفتن دخملم که ۱ونیم سال منتظرش بودم و بخاطرش چه سختیا نکشیدم

از یطرفم از مسئولیتش میترسم

فک میکنم از این پس همه زندگیمون میشه بچه و از زندگی دو نفره خبری نیس

به این چیزا فک میکنم دلم میگیره

شماهم از حس ها و تجربه های نزدیک زایمانتون بگین😍

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

عزیزم پیشاپیش مبارک 😍 😍 

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
عزیزم پیشاپیش مبارک 😍 😍 

ممنون‌خانومی فدات😍

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان دیگه فقط  باید قوی باشی و برای نگهداری و مراقبت و عشق ورزیدن و آرامش دادن به اون فرشته فکر ...

توکل بخدا انشالله 😍

بی خیال، الان برو چند تا عکس دونفر خوشگل از این روزای آخر بگیر، اون دماغ ورم کرده و پاهای اندازه بالش بعدها چه خاطره خوبی میشه، یه آرايشگاه اساسی برو که دیگه گیرت نمیاد، یخچال فریزر رو پرکن، لباس های نینی رو یه آب بزن. ساک بیمارستان رو حاضرغایب کن چیزی کم نباشه، یهو میبینی 5روز گذشت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2738
نمیشه واقعا توصیف کرد باید تجربه کرد انشالا زایمان راحتی داشته باشی زایمانت سزه یا طبیعی؟ انقباض ...

بله ادم دچار یه حس های خاصی میشه

زایمانم سزارین هس

نه درد خاصی ندارم

گاهی شبا یکی دو بار

بله ادم دچار یه حس های خاصی میشه زایمانم سزارین هس نه درد خاصی ندارم گاهی شبا یکی دو بار

من تاپیکه اخرم عکسه بارداریه اگه دوس داشتی شما هم یه عکس یادگاری اونجا بزار خیلی با حاله

من که خیلی بیخیال بودم حتی تو بیمارستان هم خیلی خونسرد بودم

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
بی خیال، الان برو چند تا عکس دونفر خوشگل از این روزای آخر بگیر، اون دماغ ورم کرده و پاهای اندازه بال ...

همه کارامو کردم

ارایشگاه رفتم

ساک نینی هم حاضره

یخچال هم امادس

یه گردگیری مونده اونم روزای اخر انجام میدم

دلم‌میگیره

حس میکنم برا اینروزا دلم خیلی تنگ میشه

من ده روز دیگ تا زایمان دارم...با کلی استرس....

نه خیلی ریلکسم 

نه استرس دارم نه میترسم

خودمم تعجب میکنم چرا اینهمه ارومم

2706