2737
2739
عنوان

تجربه خودم از زگیل

1558 بازدید | 21 پست

سلام خانما. همسرم زیر چونه و کنار گردنش زگیل زده بود.دکترگفت فریزکنید ما گفتیم 1ماه صبرکنیم درمان خانگی انجام بدیم

شنیدیم که شیره انجیرنارس برازگیل خوبه. یکی از آشناها زگیل تناسلیشو باهاش خوب کرده.(ازخودش نشنیدیم ازنزدیکاش شنیدیم)

ماهم گفتیم امتحان کنیم.

حدود6روز زدیم. بعضیاهم برجسته بودن بانخ دندون بستیم.خداروشکر 5تاشون خوب شد دوتا مونده ک کوچیک شدن

بگم که شیره انجیر میسوزونه پوستو.اگه زدیدزیادپخشش نکنید پوستتون بسوزه

دردم از یار است و درمان نیز هم

زگیل چه شکلیه؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زگیل چه شکلیه؟

فکرکنم شکلشون متفاوت باشه.برا همسرم مثله خال بودن فقط بی رنگ. تو تبلیغ پایین تاپیک های بروز شده هم ی شکلشون هست

نه عزیزم هنوز چنین چیزی نگفته باشه اگر گفت خبرتون میکنم.

عزیزم کارت خیلی بدبود خیلی. چرا برای خودت ارزش قائل نمیشی. چرا فکرمیکنی مردا صاحب زناشونن؟ ما چیمون کمتراز مرداست ک شمابه اینجا رسیدید😑

2738

سلام ببخشید من یه تاپیک دیگه رو داشتم میخوندم،اونجا شما کامنت گذاشتین که خالتون معلم هستن و دارن برای کنکور میخونن،میشه بدونم چند سال سابقه کارن ایشون و رشته ای که برای معلمی خوندن چی بوده؟؟خیلی مچکرم

سلام ببخشید من یه تاپیک دیگه رو داشتم میخوندم،اونجا شما کامنت گذاشتین که خالتون معلم هستن و دارن برا ...

سلام عزیز حدود3سال درس میده 4سالم دانشگاه فرهنگیان بوده ک بازم سابقه میشه براش.یعنی 7سال. دبیری تربیت بدنی.حدود4تومنم حقوقشه.البته منطقه محروم

2706