2733
2734

بچه ها من برادر بزرگم یک اخلاقای بدی داره براش خیلی کار کنی وقت جبران اصلا در نظر نمیگیره الان با داداش کوچیکم لج کرده چون با عروسیش موافق نیست میخواد کادو بهش دویست تومان بده سر عقد منم بهم رفتاراش برخورده به بابام امروز گفتم باهاش قطع رابطه میکنم گفتم از این ابی برای ما گرم نمیشه پشت سر مامان بابام جلوی زنش بد میگه کلا حرصمو دراورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
:/بیکاری

چرا؟هر چی بهس میگم بیا خونمون میگه نمییام.پشت سر پدر مادرم جلو زنش میگه اینها نفهمند احترام همه رو برده زیر سوال زنش گفته عروس جدید چرا چهارتا سکش از من بیشتره میگه مامان نفهمه نمیدونه زن من دکتره اون عملست گفتم دکتر نیست فوق لیسانسه چرا گندش میکنی کلا همش داره شاخ میزنه

نگو عزیزم این حرفو کاش منم ی داداش داشتم اخلاقش هر جوری بود قبولش داشتیم

به من میگه فوقتو نگیر زنشو بزور میخواد بفرسته بره دکتراسو بگیره همش به نفع خودش کار میکنه بیشعوره

چرا؟هر چی بهس میگم بیا خونمون میگه نمییام.پشت سر پدر مادرم جلو زنش میگه اینها نفهمند احترام همه رو ب ...

محلش تده کم محلی لز صدتا چوب بدتره..ینفر میشناختم همین بحثا بود بعد وسط عروسی دعواشون شدو..چون حرفهارو کش میدادن از کاه کوه میبافتن بیخیال

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

منم نزدیک به پنج ساله با داداشم قطع رابطه کردم 

ولی من با داداشم مشکلی نداشتم و با زنش بود زندگیم رو به مرز نابودی برد 

ولی خیلی خیلی دلم برای داداشم تنگ میشه 

ولی زنش رو نمیتونم ببینم و بخاطر همین برادرم هم نمیبینم