2737
2739
عنوان

از عروسی ها چه خبر...

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 49 پست
دختر خاله همسرم چند روز دیگه عروسیش هست تو همدان نمیریم، حالا تو این اوضاع آخر این ماه خواهر شوهرم ب ...

با ماسک  دیگه آرایش نمیشه  کرد😅

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜
عزیزم 300 نفر مهمون  خب اینم کم نیست که  الانم نمیذارن بیشتر از این مهمون دعوت کنین  ...

بخدا منظور بدی ندارما😞😢ولی تو چرا نمیگیری؟

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه مون خ بزرگه حیاطمون بزرگه صندلی با فاصله بچینیم راسی یاسمن جون به نظرت موافقت کنم با عروسی کوچ ...

ببین الان این شرایط واسه همه ی عقد کرده هاست. عروسی بزرگ هم بگیری و دعوت کنی فامیل های دور مطمئن باش نمیان. شرایط کرونا هم که حالا حالا ها ادامه داره. میدونم آرزوی یه عروسی خوب داشتی ولی هزاران نفر مثل شما این مشکل رو دارن و چاره ای نیست . یه روز شاد و قشنگ برای خودت و شوهرت درست کن و هر کس رو میخوای دعوت کن ولی ازشون بپرس قطعا میان یا نه.

2728
انگار قراره برخورد بکنن با برگزار  کننده ها..... من نمیدونم مگه تالارها رو باز نکرده بودن... چه ...

بازه دیگه تو مناطق سفید 

چون میگن تالارا بسته بوده از بس تو خونه گرفتن همه تو حلق هم بودن هیچ کس رعایت نمیکرده مجبور شدن تالارا رو باز کنن حداقل اونجوری بهتر رعایت میشه

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
دیروز همسایه رو به رویی ما عروسی مثلا فرمالیته  گرفته بودن...  یه دورهمی خودمانی و بدرقه ع ...

تالار وباغ شیراز یک ماه بستن از دیروز اعلام کردن

برا آرزوهام یه صلوات بفرستید😘😘
با ماسک  دیگه آرایش نمیشه  کرد😅

من زندایی داماد میشم، چون میدونم فیلم رو عروسش نشون همه میده شال میپوشم و نمیرقصم، فقط مثل یه مهمون یه گوشه میشینم گله ای نباشه، گوشيمو شارژ میکنم پسرم کنارم بشینه بازی کنه 

2738
طفلک اونایی تو عقدن و مجبورن جشن نگیرن 

میگیرن بابا 

تالارا باز شده 

کرونا حالا حالا هست شاید تا چند سال 

ولی خب جشن مثل قدیما با صفا نمیشه حال نمیده 

یه استرسی هست مهمونا زیاد نمیان

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
2706