2737
2739

میشه خانوما؟!

شکرم تموم شده 😑

مهمون دارم گفتم کیک درست میکنم واستون الان دیدم شکر ندارم اونام منتظرن 😂

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر نکنم میره زیر دندوناشونا، هرقدرم بکوبی پودرنمیشه که

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
نه بابا لامصب اب نمیشه. من یبار قند ریختم آخرش مجبور شدم دونه دونه بردارم. آب نشده بود

اگ ابش کنم چی؟

قندم هستا ولی میترسم تیغه اسیابم بشکنه

نمی دونم

مثلن اگه تو دستور کیک آب جوش هست نباتو توش حل کنی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740

قند و لازم نیس آسیاب کن حسابی بکوبش بعد الکش کن. کلا شکر خودش حالت پف ب کیک میده.اگر شکر نداری با خرما یا شیره انگور درست کن. کیکای رژیمی من اصلا پف کیک شکری و ندارن. حتی وقتی شکرم کمتر میریزم ب همون نسبت پف کمتر میشه

قند و لازم نیس آسیاب کن حسابی بکوبش بعد الکش کن. کلا شکر خودش حالت پف ب کیک میده.اگر شکر نداری با خر ...

چه جالب نمیدونستم ک پف کیک ب شکرم ربط داره

قند و به میزان لازم توی یه لیوان آبجوش بریزید و بزارید کاملا حل شه

هم شیرین میشه هم میشه به جای شیر استفاده کرد

یا میشه شیر و گرم کرد و همین کار و کرد

اگه موز دارید که سیاه شده میتونین استفاده کنین. موز سیاه و قهوه ای قند بالایی داره

2706