2737
2739
عنوان

دیشب با پدر شوهرم بحثم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 60 پست

چرا این عکس رو گذاشتی قلبم درد گرفت  

رو نده بهشون طرز فکرشون رو تو این سن و سال نمیشه عوص کرد!بگو از دکتر پرسیدم ایرادی نداره (خانوادمم) مشکلی ندارن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین منم حیوونا رو خیلی دوست دارم مخصوصا سگ ولی تو اخبار شنیدم که امکان انتقال ویروس کرونا از حیوان به انسان و بالعکس وجود داره.

البته که دخالت کردن کار درستی نیست ولی بذار به حساب اینکه پدر همسرت دوستت داره و نمیخواد خدایی نکرده مشکلی برات پیش بیاد.

2728
اینه

وایی چقدر ترسناکه😣😣😣😣😱😱😱😱😭😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740
وایی چقدر ترسناکه😣😣😣😣😱😱😱😱😭😭😭😭😭

من نمیفهمم اونا ک حیون گریزنو با حیوونا دشمنن چرا میان اینجور تاپیکا انقد درکش پایینه طرف به آفریده خدا به موجودی به این عروسکی میگه ترسناک ذات بعضی ادما اخه چرا پر از نفرته!

کجاش ترسناکه 😒خداشفا بده

خب ترسناکه دیگه 😣😣😣😱😫😫😫

تحمل نظر نداری خب تاپیک نزن گلم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706