2726
عنوان

دیشب با پدر شوهرم بحثم شد

717 بازدید | 60 پست

شما جای من بودین چکار میکردین؟

من به حیوونا علاقه زیادی دارم دیشب یه سگ کوچولو خریدم سگ دارم ولی یکی میخوام که توخونه باشه وهمیشه پیشش باشم دیشب زنگ زده گفته برای چی میری اینارو میخری کثیفن کرونا میگیری به مامانتم زنگ میزنم میگم که اینکارا نکنی برو بندازش بیرون 

این چیزارو گفته منم گفتم سگا کرونا نمیگیرن 

نمیفهمم مگه من اوردم توخونه تو ک حرص میکنی خونه پدرمه به اونا ربطی نداره ـ

بنظرتون چی بگم بشون اگه باز گفتن ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حق با پدرشوهرته

حیوون جاش تو خونه نیست 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

شخصا هرچی پدرشوهرم میگه اهمیت نمیدم اصلا 

توی هرچیزی هم دخالت میکنه مثلا میگه کاکائو نخورید با چایی 🙄 منم اصلا اهمیت نمیدم و هر دفعه هم کاکائو میخورم با چایی اونم نگاه میکنه حرص میخوره در این حد خاله زنک و بچه وضع و دخالت کن

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

اگر تو رعایت نکنی پسر اونا هم میگیره و در نتیجه اوناهم میگیرن

رعایت کن تو این اوضاع کرونا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
آدم تو قیامت با چیزی که دوسش دارع محشور میشه😑

من با قهوه و بی ام دبلیو محشور میشم🙁

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706