2733
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر و جاری ها

261 بازدید | 19 پست

بچه ها پدرشوهرم و بردار شوهرام میخوان خونه بسازن همگی بریم ی جا ولی اصلا راضی نیستم دو روزه با شوهرم داریم دعوا میکنیم همش😢😢نمیدونم چ کنم

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رابطتت چجوریع باجاری ها؟اگه رفتی همون اول حد تعیین کن رفتو امدارو خیلی کنترل کن خانواده شوهر منم یه جاهستن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
رابطتت چجوریع باجاری ها؟اگه رفتی همون اول حد تعیین کن رفتو امدارو خیلی کنترل کن خانواده شوهر منم یه ...

شما چ جوری هستین؟ جاری هام بد نیستن دوساله باهاشونم خوبیم البته دوریم الان دیگه نمیدونم نزدیک باشیم چ جوریه

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

خودتو برا چی ناراحت میکنی. اگه توان مالیشو داری حتما انجامش بده . فکر کردی فردا خونه ساخته میشه بهت میگند بفرمایید توش؟ خدا بزرگه تا بیاد ساخته بشه با سیاست پیش برو... مثلا بچه ها را مدرسه ای بفرست که با اونجا فاصله داشته باشه و هزار جور کار دیگه خونه را بدین اجاره یا بفروشین و برین جای دیگه

خودتو برا چی ناراحت میکنی. اگه توان مالیشو داری حتما انجامش بده . فکر کردی فردا خونه ساخته میشه بهت ...

ما ک خودمون خونه نداریم مستاجریم قراره بریم مستاجر پدرشوهرم ولی دوست ندارم

2706