2737
2734
عنوان

شوهرمم گوشیش خونه جا گذاشته

527 بازدید | 37 پست

منم رفتم گوشیش بررسی کردم...دیدم با همکلاسی دو سال پیش دانشگاهش که ایشون عم یک فرزنددارن در ارتباط در حد مطالب کانالها رو براهم میفرستن شوخی های معمولی ولی ارتباط قطع نشده

من شمازه این هانم کلا پاک کرذم چتهاشم از واتساپ تلگرام پاک کردم تو تبگرام بلاکش کرذم

به تظرتون چی میشه حالا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خوب کردی

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

نمیدونم چی بگم...شما باید موضوع رو از ریشه حل میکردی نه اینجور...😑

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2740

چرا الکی حساس میشوید ...خودت میگی از دوسال پیش تا حالا هیچ چیز خاصی نبوده ‌..والا یه خانم و اقا میتونن بدون این که تو فکر خشتک هم باشن با هم ارتباط داشته باشند ...شوهر شما که تو دوسال امتحانشم پس داده

فایده نداره اگه ارتباطشون روتین باشه خب بهش پیامک میده چرا تل بلاکم کردی!

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

اگه واقعا چیز جدی بینشون نبوده چرا باید این کارو میکردی؟؟شوهر منم با همکلاسای دانشگاهیش هنوز دوسته و چتای معموای در حد مطالب علمی و طتز  تو کامال رو فوروارد میکنن و هیچ مشکلی نمیبینم

مگه مرد نیس دوستش

🤤🤤🤤

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2706