2752
2734

خوشگل خانوما چله گرفتن بسیار توصیه شده این روز ها ما هم ان شاالله از ۲ تیر میخوایم برای حاجت روایی هممون چله حدیث کسا برداریم هدیه بدیم به ۱۴ معصوم و اقام ابوالفضل که ان شاالله حاجت هممون به زودی ختم بخیر بشه الهی امین . 

لطفا شرکت کنین 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

من😍

به امید خدا حاجت روایی تک تکمون♡

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
من😍 به امید خدا حاجت روایی تک تکمون♡

عزیزم میشه دوستاتو تگ کنی ‌ یا لینک تاپیکو بزاری تو بقیه تامیکا ک ب امید خدا ۴۰ نفر شیم از فردا شروع کیننم

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
چطوریه میشه توضیح بدید 

عزیزم از فردا تا ۴۰ روز هر روز ب نیت یک نفر یک حدیث کسا میخونیم . ک ان شاالله حاجاتمون براورده بخیر بشه

خانوما لطفا یا تاپیک بزنین یا لینکو بزارین ک ب ۴۰ نفر برسیم از فردا شروع کینیم

عزیزم میشه دوستاتو تگ کنی ‌ یا لینک تاپیکو بزاری تو بقیه تامیکا ک ب امید خدا ۴۰ نفر شیم از فردا شروع ...

حتما

اگه ممکنه خودتون لینک تاپیکتونو بدین تا من کپی کنمو تاپیک بزنم

چون من بلد نیستم.ممنون🌹

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
حتما اگه ممکنه خودتون لینک تاپیکتونو بدین تا من کپی کنمو تاپیک بزنم چون من بلد نیستم.ممنون🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4570972/میخوایم-چله-حدیث-کسا-برای-حاجت-روایی-هممون-برداریم-عزیزانم-لطفا-شرکت-کنین-و۴۰-نف?postId=142323473