2733
2739

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچه حیوون داشته باشه خیلی از لحاظ روحی و روانی براش خوبه. چه عیبی داره؟ حالا که شوهرت گرفته دیگه پیش بچه ات شوهرت رو خورد نکن ولی با ملایمت بهش بگو چون تو پدری دوست نداشتم پیش بچه باهات مخالفت کنم اما دوست داشتم قبل اینکه بگیری با من مشورت کنی. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
ماهم ۵روزه برا دخترم خرگوش گرفتیم همین قدریه اینقدر جای خودشو وا کرده تو خونمون

فقط،خیلی مراقب باشین...ما فامیلمون کرونا گرفت خرگوشس مرد همون موقعععع.....خیلی رعاینت کنیین خرگوشم خونه بود همش..از،انسان به حیوان منتقل میشه

وای ینی چی ینی خرگوشه کرونا گرفت مرد یا از خرگوش کرونا گرفتن؟

بلهههه صد  در صد..ددبعد دکترا میگن حیوان نمیگیره...دقیقا موقعی که کرونا داش فامیلمون خرگوش سالمشونم مرد چرا چندین سال نمرد....حتما کرونا گرفت..خرگوشه از فامیلمون گرفت خرگوش بدبخت بیرون نمیرف که..ولی فامیلمون خودش خوب شد

2706