2737
2739

راه کارتون چیه واسه اینکه کمتر اذیت شدن؟

۲۸ هفتمه جدید شکمم با این خیلی بزرگ نشده سنگینی میکنه یه ذرم به پهلو رو شکمم میفتم درد میگیره

تیکر تولد نفس مامان❤

تشک بارداری بخر

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره

من ماه اخرکلا نمیخوابیدم دیگه😐

بینیم کیپ بود نفس کم میاوردم گرمم میشد نمیتونستم به مهلو بخوابم کمرم درد میکرد اووه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

من ۳ ماهمه از الان ب سختی میخوابم ورم کردم سخت نفس میکشم 😟😧

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
منم ۲۸ هفته م.شکمم بزرگه تقریبا..فعلا که مشکلی تو خوابیدن ندارم🙁

سونوگرافی نرفتی ببینی نی نی چند کیلویه، شکم من خیلی بزرگ نیست ولی حس سنگینی میکنم

تیکر تولد نفس مامان❤
سونوگرافی نرفتی ببینی نی نی چند کیلویه، شکم من خیلی بزرگ نیست ولی حس سنگینی میکنم

این هفته میرم احتمالا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
شما ۲۸ هفتته به تاریخ سونو میگی یا پریودت؟

هردو.تاریخ ان تیم ۳ ۲  روز جلوتر از پریوده.

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
هردو.تاریخ ان تیم ۳ ۲  روز جلوتر از پریوده.

منم تاریخ ان تیم با پریودم دو روزه ولی سونوگرافی های بعدی یه هفته اینا عقب تره واسه شما اینطوری نیست؟

تیکر تولد نفس مامان❤
منم تاریخ ان تیم با پریودم دو روزه ولی سونوگرافی های بعدی یه هفته اینا عقب تره واسه شما اینطوری نیست ...

نه گلم اخرین سونوم ۲۲ هفته بود که تطبیق داشت..تا این هفته برم ببینم چه خبره

یدونه پشت کمرم میزارم یدونه زیر پاهام قبلا اینطوری راحت بود چند روزه اینطوریم سختمه

سن اداری که بیشتر میشه کمی سخت تر میشه عادت‌ها به خدا من دوتا بچه دارم یادم نیست سر پسر دومم خیلی اذیت شدم شکمم هم بزرگ بود هم افتاده مخصوصا از ماه هفت نمیتونستم درست راه برم و نفس بکشم 

قبل از خواب شیرینی جات نخورید باعث تکون خوردن جنین میشه البته گرسنه هام باشه ورجه وورجه زیاد دارن این نی نی های  دوست داشتنی 

بدنیا هم بیاد اون راحت بخوابه خودت از استرس نمیخوای همش نگرانی پا میشی نگاهش میکنی