2733
2734

من این ماه اقدام ب بارداری کردم و فردا موعدم هستش و اخرین پریودمم شروعش 2 خرداد بوده و پریودهام 31 روزه هستش نزدیک 10 روز دل و کمرم درد میگیره بعضی وقتا شدیدتر میشه بعضی وقتام نه ولی وقتی استراحت میکنم دردشون ساکت میشه سینه درد و سوزش معده هم دارم حالا سوالم این هستش دل درد و کمردردم با استراحت ساکت میشه میتونه واسه بارداری باشه یا نه میخوام پریود بشم؟؟ پریود شدنی دل و کمرم کلا درد میگیره بیبی چک هم امروز زدم منفی شد

این ماه دیگه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم.اینا کاملا شخصیه.بستگی به بدن خود هر فرد داره.ولی واسه بیبی خیلی زوده.باید چند روز از پری بگذره بعد نشون بده.حداقل ۴ روز

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
2731

ببین من هم دل درد شدید هم کمردرد هم سینه هم لکه بینی قهوه ای داشتم ده روز که از وقت پریودیم گذشت آزمایش  دادم مثبت بود

زخمم کاریه...💔  هی تیر ایکشه...    بریت و گل بگیت...💫 ای دل نخشه...💔 خدا بارون بزه...☁ ای زخمه بشور... خدا یا مرحمی... سی دلم بجو...  خدا حالم بیه...💔 مه نونی چمه...  یار کرده ولم...💔 سر تا پام غمه...   خدایا تو چته...✌ مه بی مو بدی...😣 یه تیرناحقی...💘 و قلب مو زدی...💔😔
منم شرایطم عین شما بود. این دردا رو دوهفته داشتم شدیدم بود.تهوعم پنج روز داشتم یه روزم عقب انداختم ا ...

دل نبستم برام سوال هستش دل و کمرم با استراحت ساکت میشه برای چیه

این ماه دیگه ...
2738
ببین من هم دل درد شدید هم کمردرد هم سینه هم لکه بینی قهوه ای داشتم ده روز که از وقت پریودیم گذشت آزم ...

برای منم هی دردش کم و زیاد میشه ولی وقتی استراحت میکنم یهو ساکت میشه

این ماه دیگه ...
ببین من هم دل درد شدید هم کمردرد هم سینه هم لکه بینی قهوه ای داشتم ده روز که از وقت پریودیم گذشت آزم ...

دعا کن منم مثبت بشه بی بیم این ماه😣😣😣😣

تازه ماه اول میخام اقدام یکنم

شما چن ماهه گرفت؟

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706