2733
2734
عنوان

تورو خدا نرین عروووسییی

433 بازدید | 44 پست

بپه ها من تاپیک زده بودم ک شوهرم خالمو راه نداد خونون  چون رفته بودن عروسی بعد خونشون بندره رفتن بندر امروز بعد از ظهر بود وات پیام دادم بهش خاله خوبی چرا زنگ نمیزنی و.. گفت کرونا گرفتمم حالم خیلی بده الان از وقتی گفته درم گریه میکنم دستشونم تنگه خیلی اعصابم خورده نرین خانوما خظرناکه

هممون باید بریم چند واحد دلجویی پیش سعدی پاس کنیم فقط اونجاش که میگه                     ای سرو خوش بالای من   ای دلبر رعنای من                                                                         لعل لبت حلوای من        از من چرا رنجیده ای؟                                                                                       

اخع مگه مجبورن برن عروسی ... خدایا ذره ای عقل بده به مردم 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ربطی ب دست تنگی نداره کرونا

نه خب میگم بالاخره تغدیه میخواد ک گوشت بخری و.. وسعشون نمیرسه

هممون باید بریم چند واحد دلجویی پیش سعدی پاس کنیم فقط اونجاش که میگه                     ای سرو خوش بالای من   ای دلبر رعنای من                                                                         لعل لبت حلوای من        از من چرا رنجیده ای؟                                                                                       
ربطی ب دست تنگی نداره کرونا

یعنی درمان کرونا خرج نداره؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
به درمیگی دیواربشنوه خواهر؟؟؟؟؟😩😩😩

چی

اخع مگه مجبورن برن عروسی ... خدایا ذره ای عقل بده به مردم 

همون شب ک میخواست بره هم مامانم زنگ زد گفت نرو و کلی بهش گفت بری ن من ن تو ولی بازم رفت

همون شب ک میخواست بره هم مامانم زنگ زد گفت نرو و کلی بهش گفت بری ن من ن تو ولی بازم رفت

خب دیگه هرکی خربزه میخوره پا لرزشم میشینه 😐

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

کاربرانی هستن که کل مطلب تاپیک را ول میکنن دنبال زیر بغل مار هستن  خخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
کاربرانی هستن که کل مطلب تاپیک را ول میکنن دنبال زیر بغل مار هستن  خخخ

عزیزم من بدم میاد هرچی میشه ب وضع مالی طرف ربط میدن خیلیا رو دیدم تو دنیا واقعی هرچی میشه میگن فلان ...

کاملا گیرتون الکی بود تو این تاپیک ...

دست تنگی و بیماری کاملا به هم مربوطن!

عزیزم من بدم میاد هرچی میشه ب وضع مالی طرف ربط میدن خیلیا رو دیدم تو دنیا واقعی هرچی میشه میگن فلان ...

اونی که مایه داره بهتر به خورد و خوراکش میرسه و دارو تهیه میکنه...خیلیم بی ربط نگفت اسی

2706