2733
2739
عنوان

رژیم

252 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من و 7 نفر از اعضای خانوادم یک دوره رژیم لیمومی گرفتیم و همه از نتیجه راضی بودیم 

این رژیم بر اساس اصلاح مزاجه و اصلا گرسنگی نداره 

برای 600 نوع بیماری مختلف 

چاقی و لاغری 

افزایش قد کودکان و نوجوانان 

60 تا سوال تخصصی ازتون میپرسن 

قیمتش تا امشب 60 تومنه و اگه امشب بگیرید تا دوره آخر که تست و تثبیت هست همون 60 تومن باهاتون حساب میشه 

اگه بعد از امشب بگیرید قیمتش 90 تومن میشه 

فرصت رو از دست ندید برای خودتون و هرکی که دوست دارید بگیرید عالیه 

این روزا 60 تومن پولی نیست همه چی بستگی به اولویت هاتون داره 

لینک رو پایین براتون میفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چرا تبلیغ می‌کنی  منم الان رژیم لیمومی هستم  همون خانومه ایه ک تو استوری توضیح داد

من هیچ پولی بابت این معرفی دریافت نکردم فقط دوس داشتم اگه یه نفر احساس نیاز داره ولی اطلاعی نداره با این تاپیک مطلع بشه 

2731
من هیچ پولی بابت این معرفی دریافت نکردم فقط دوس داشتم اگه یه نفر احساس نیاز داره ولی اطلاعی نداره با ...

ممنون 

باعث شدی برم بگیرم 

هنوز دوره اولم تموم نشده ولی دوره دوم رو گرفتم 

خیلی گرون کرد 

شما چقدر کم کردی 

ممنون  باعث شدی برم بگیرم  هنوز دوره اولم تموم نشده ولی دوره دوم رو گرفتم  خیلی گر ...

من کمبود وزن داشتم 3 کیلو اضافه کردم تنبلی تخمدان دارم خیلی بهتر شدم 

دخترخالم 4 کیلو کم کرد 

برای شما که پرونده دارین اگه بعد از 21 روز دوباره سریع بگیرید همون 60 تومن حساب میشه دوباره 

ولی اگه فاصله بندازین 90 تومن میشه 

من کمبود وزن داشتم 3 کیلو اضافه کردم تنبلی تخمدان دارم خیلی بهتر شدم  دخترخالم 4 کیلو کم کرد&n ...

آره امروز استوری شو دیدم دو‌ دل بودم ولی گفتم بگیرم ۹۰ خیلی زیاده 

منم فعلا یک کیلو کم کردم هفته دومم دوره اول 

باید ۸ کیلو کم کنم 

2740
2706