2733
2739
عنوان

کرونا دارم عفونت زده به ریه ام 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 20141 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش دعامیکنم زودیی خوب شی عزیزم😘برادر منم هفته پیش بدن درد داشت فقط بعد چندروز حس بویایی چشاییشو ازدست داده ولی هیچ علامت دیگه ای نداره بنظرت باید بره سی تی ریه بده؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2728

واسه سلامتیت صلوات میفرستم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اولاش عکس ننداختن مگه از ریه ات

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

منم گلوم‌انگار عفونت داره هنگام سرفه زدن غلط کنده میشه ینی کرونا دارم؟

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738

بهتر که بستری نشدی دارو از دکتر بگیر بذار خانوادت واست بگیرن استفاده کن دمنوشای گیاهی هم استفاده کن در وپنجره ها رو باز بذار لبنیات اصلا نخور به جاش میوه وآبمیوه زیاد بخور سعی کن خودتو گرم کنی 

🥰🥰🥰😇
منم سینم درگیر شد نشسته می خوابیدم اما خوب شد انتی بیوتیک قوی بخور استراحت کن یه ماه درگیری

آنتی بیوتیک بخوره که رسما خودش رو به کشتن میده! به بیمار کرونایی آنتی بیوتیک نمیدن

2706