2737
2734
عنوان

پرسش از خانمای مذهبی

261 بازدید | 17 پست

خانمای عزیز شما برای اقدام به بارداری چقدر روزهای مکروه و مستحب رو برای نزدیکی رعایت می کنید. من برای بچه دوم ماه دوم هست که  اقدام میکنم ولی این هفته پره روز مکروه و روز تخمک گذاریم هم وسط همین هفته هست بخوام رعایت کنم کلا این ماه رو ازدست دادم رعایت نکنم استرس می گیرم. شوهرم هم بی اعتقاد نیست ولی میگه زیاد شک نکن و بیخیال باش به نظرتون چیکار کنم دوست ندارم بمونه برای ماه بعد ماه قبل اقدام کردیم نشد. حالا بعد یه سال تونستیم تصمیم قطعی بگیریم که بچه دوم بیاریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راستش من خودم به شخصه خیلی این اوقات رو رعایت میکردم و تو روز های مکروه اقدام نمیکردم چون روایاتی که راجع به بچه هایی که این موقع به دنیا بیاد خیلی زیاده تو ریحانه بهشتی مثلا فلام شب اگر بچه دار بشین بچه شش انگشتی با چهار انگشتی میشه و اینا من خودم بشخصه ترجیح میدم یه ماه دیر تر باردار شم ولی حتی یه درصد مشکلی برای بچم پیش نیاد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نخیر قمر در عقرب هم جز مکروهات هست ولی مکروهات به خاطر شب اول ماه و آخر ماه و کسوف و شب چهارشنبه

عزیزم اول واخر ووسط ماه باید قمری حساب کنی شب اول یه شبه بقیه هفته که هست مثلا دوشنبه شب خیلی خوبه پنج شنبه وجمعه شب خوبه 

2740
اونوقت دیگه امکانش نیست ماه پیش هم همینطور شد منتظر شدم تا پنجشنبه دیکه روز تخمک گذاریم رد شده بود

میگن اون موقع احتمالش بیشتره نه اینکه اصلا حامله نشی شما میتونی امتحان کنی خوب حامله شدی چه بهتر نشدی هم ماه بعد 

2706