2737
2734
عنوان

چطوری این کار شوهرمو تلافی میکنم؟

314 بازدید | 26 پست

باردارم دو هفته خونه ی مامانم بودم فهمیدم با یکی چت کرده از دختره کلی تعریف کرده گفته بود زنم نیست میای واسم اشپزی کنی چی کارش کنم من الان خونه خودمم از طرفی من چون استراحتم نیاز دارم به حمایتش از طرفی دارم میسوزم، بهم میرسه خسته از سر کار میاد من حالت دراز کشم غذا میوه واسم میاره میبره همه کارامو میکنه نمیتونم واسش قیافه بگیرم از طرفیم دوست دارم سر این کارش ادبش کنم 

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علنی خیانت کرده دیگه... 

کاری که شوهر منم موقع بارداری کرد.. 

مطمعنم باش چون مادر میشی هیچوقت نمیتونی کارشو تلافی کنی و از حالا ب بعدم درگیر نقش، مادر بودن میشی و شوهرتم اگه مثه شوهر من باشه یه مخفی کاری و خیانت کردناش میرسع

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
2740

بهش بگو اما با زبون خوش

که خیلی ازش ممنون هستی بخاطر زحماتش خیلی مرد خوبی هست و زندگیون رو دوس داری ولی بخاطر یه فاحشه زندگیمان  رو خراب نکن

همین رو فقط بگو

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

ازش عذرخواهی کن بابت سرکشی به گوشیش. و با عزت نفس تمام بگو اگه از این وضعیت ناراضی هستی، این راهش نیست! 

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
بهش بگو اما با زبون خوش که خیلی ازش ممنون هستی بخاطر زحماتش خیلی مرد خوبی هست و زندگیون رو دوس داری ...

فهمید ناراحت شدم بلاک کرد ولی دلم خنک نمیشه دوست داشتم کارم گیر نبود شر به پا میکردم

تیکر تولد نفس مامان❤

من جات بودم با یه پسری چت میکردم صمیمی ولی نه حرفای بد.یه کاری هم میکردم ببینه بعدش اگه شاکی شد بگو حرف بد نزدیم که دلم گرفته بود اومد پی ویم درد و دل کردیم.اوف فقط تلافی و مقابله به مثل منو اروم میکنه

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔