2733
2734
عنوان

خوب حاجت دار بیاین

107 بازدید | 11 پست

ختم دارم . هدیه به امام رضا و  حضرت معصومه سلام الله علیه . از فردا شب ساعت 11 یه دونه یس میخونیم به هر هرنیتی ودعا برای همدیگه . ان شاءالله حجات روابشین . دوستانتون هم خواستین تگ کنید . تا جمعه اینده هم 

ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم من نتونستم دیروز وارد نی نی سایت بشم الان دیدم میشه شروع کنم یا دیگه نمی شه😔😔

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
خوب نمیدونم راستش  و ولی شما بخون ضرر نمیکنی

من دیروز دوتا خوندم برای دوروز ممنونم عزیزم از امروز تا جمعه هر روز یه دونه میتونم انشالله همگی حاجت روا بشیم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪