2737
2734

بینی گوشتیو عمل نمیکنن الان لیفت میکنن فک کنم .

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

خواهر شوهرم عمل کرد فرقی نداشت، دوستمم عمل کرد فقط ۲۰درصد تغییر کرد، بینی گوشتی مال عمل نیست

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لیفت کن...پیش دکتر زینب فرخ...کاراشو تو گوگل ببین عالیه

خب لیفت هم ممکنه برگرده بعضی از دکترا رو دیدم گوشتی عمل میکنن چند نفرم تو اقوام گوشتی بودن فقط یکیشون برگشت  البته مثل اولش نشد ولی یه مقدار تغییر کرد

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
2738
خب لیفت هم ممکنه برگرده بعضی از دکترا رو دیدم گوشتی عمل میکنن چند نفرم تو اقوام گوشتی بودن فقط یکیشو ...

لیفت تیغه ی بینی دائمیه عزیزم با اون لیفتی که شما میگی فرق داره...سرچ کن تا متوجه بشی