2733
2734
عنوان

حسودی ب زندگی همسر سابقم😔

7310 بازدید | 193 پست

بچه ها من از همسرم دوسال جدا بودم و دادگاهی

وقت زیاد بود برا برگشتن خیلیا بهم گفتن ولی برنگشتم

الان دیگ ۵ ماهی طلاقمونو گرفتیم عده مم تموم شده

فکرشو میکنم چ زندگی توپ و شیکی داشتم...حالا ن میلیارد ولی از زندگی اکثرا اطرافیانم لاکچری تر بود

برام ی عالمه لباس میخرید بهترین غذاها 

تمام جهیزیه رو خودش گرفت...😔

من بلد نبودم سیاست میخاستم درس بخونم اون نمیذاشت‌....یا خونه مهریه م بود میگفت باید پسش بدی...خیلیم جنگ با خانوادش داشتم در حد کتک کاری

دیگ تصمیم گرفتم جدا شم

دیگ بهم ریختم 

واقعا دلم زندگیمو وسایلامونو میخاد ...شبا با ارامش میخابیدیم ...واقعا بعد طلاقم ...زندگیم ب گند کشیده شد 

...عاشق شدم شکست خوردم

امشبم عروسی اون شخصیه ک عاشقش شده بودم

بارها میخاستن بهم تعرض کنن

بهم پیشنهادای بد دادن

خلاصه...خدا لعنت کنه خانواده شوهرمو باعث کلید خوردن جداییمون شدن

الانم دلم راحتی اونموقعمو میخاد ک ندارم...

دوس پسر فعلیمم ی نظامی بی پوله ...ک معلوم نیس بگیرتم یا نه...نمیدونم چکارکنم

.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

😐دلت برا غذا و وسایل تنگ شده؟؟؟؟

الان درست ب کجا رسید/

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

خب تو که پول واست مهم بود این قد تحمل می کردی 

الانم خب مجبور نیستی با فقیر باشی 😵

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

اخی. همسر سابقت ازدواج کرده؟ 

خونواده اونم قطعا راضی ب بهم زدن زندگی پسرشون نبودن، همون حرف خودت ک سیاست نداشتی کارو خراب کرده 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706