2737
2739
عنوان

وای خدایا چقدر تبلیغات

359 بازدید | 30 پست
نی نی بازاره اینجا نه نی نی سایت
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
از بین این همه تاپیک بیشترش تبلیغ و فروش وسایل دست دو و نو و دسته هزارمه اخه این چه مدلشه من که راضی نیستم
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
یعنی یکم به کسانیکه احتیاج به مشورت و کمک دارن فکر نمیکنین فقط تو فکر پر کردن جیب خودتون هستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینطوری تاپیک دوستانی که کمک لازم دارن و مشورت میخوان میاد پایین کمتر کسی جوابگو میشه بس کنین دیگه
2731
گاهی خوب گاهی بد.بعضی وقتا آدم پول نداره چیزیو که لازم داره بخره از اون طرف یکی داره و به پولش احتیاج داره یا دیگه لازم نداره.بنظرم این خوبه ولی نه دیگه جنسای کهنه
کیان جونم نگاه تو بهانه ی من برای زندگیست
2738
اخه خیلی زیاد شده ادم از سایت یه جورایی دلزده میشه
2706