2733
2734
انشالله گلم واسم دعا کن. الان چی بهت داده 

ایشاله جواب میکیری میای خبر خوش میدی منم کلی ذوق میکنم 😍😍😍🥀🥀

به من از روز ۵ پری روزی دوتا لتروزول داده و روز ۱۰-۱۱ پری هم روز دوتا hmg باید بزنم سه شنبه برم سونو ببینم تخمک دارم یانه 🥀

ایشاله جواب میکیری میای خبر خوش میدی منم کلی ذوق میکنم 😍😍😍🥀🥀 به من از روز ۵ پری روزی دوتا لترو ...

مگه ای وی اف نیستی؟؟؟ آخه این داروها مال ای وی اف که نیست. 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه ای وی اف نیستی؟؟؟ آخه این داروها مال ای وی اف که نیست. 

آره آی وی اف هستم نمیدونم چرا این دفعه داروم رو عوض کرد

دفعه قبل سینال اف بود که چون ذخیره ام کم بود تخمک نداشتم 

تو چطوری ؟

چی شد چیکار کردی به کجا رسیدی ؟

آره آی وی اف هستم نمیدونم چرا این دفعه داروم رو عوض کرد دفعه قبل سینال اف بود که چون ذخیره ام کم بو ...

سلام شراره جان تخمک کشی کردم 12فولی داشتم بقيش پوچ بود پنجشنبه باید برم واس تعداد جنینا خیلی استرس دارم دعا کن جنینام زیاد باشن آخه من لولم مشکل داره ممکن برای اول نگیره 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2728
سلام شراره جان تخمک کشی کردم 12فولی داشتم بقيش پوچ بود پنجشنبه باید برم واس تعداد جنینا خیلی استرس د ...

استرس نداشته باش ایشاله همش جنین میشه

منم امروز رفتم سونو گفت یه فولی داری گفتن چون ذخیره ات کمه باید همین روهم بچسبی 

قرار شد پنجشنبه برم تخمک کشی اول راضی نبودم 

بعد دیگه همسرم گفت اشکال نداره انجام بده ایشاله پوچ نباشه فریز میکنیم دوباره دارو مصرف کنم و ببینم سیکل بعد چندتا تخمک میشه 

راستی بعد از تخمک کشی چیا خوردی چیکار کردی ؟ چون میگن مراقبت بعدش هم مهمه

دکترم بهم میگه چون یدونه ست بدون بیهوشی انجام بده 🥺

استرس نداشته باش ایشاله همش جنین میشه منم امروز رفتم سونو گفت یه فولی داری گفتن چون ذخیره ات کمه با ...

عزیزم روز چند رفتی ممکن بعدا بیشتر بشه انشالله. گلم من بعد تخمک کشی تخمدانم آب آورد یا به اصلاح هایپرشم شدم آمپول بهم داد قرص. بعد استراحت کن از خونه نرفتم بیرون الان چند روز 

عزیزم روز چند رفتی ممکن بعدا بیشتر بشه انشالله. گلم من بعد تخمک کشی تخمدانم آب آورد یا به اصلاح هایپ ...

همون یه دونم که رفتم انجام دادم قابل لقاح نبود   

چی شد چیکار کردی ؟ انتقال انجام دادی ؟

همون یه دونم که رفتم انجام دادم قابل لقاح نبود     چی شد چیکار کردی ؟ انتقال انجام دادی ...

نه گلم اصلا پول انتقال ندارم گفتم بزارم دوماه ديگه حالا بابد چکار کنی. کاش گنال میزدی

2740
نه گلم اصلا پول انتقال ندارم گفتم بزارم دوماه ديگه حالا بابد چکار کنی. کاش گنال میزدی

هزینه تخمک کشیت چقدر شد ؟ 

هزینه ها لعنتیا خیلی بالاست با این داروها و سونو 

گفتن دومین پری تل بزن بیا 

این دفعه گونال میزنم   

هزینه تخمک کشیت چقدر شد ؟  هزینه ها لعنتیا خیلی بالاست با این داروها و سونو  گفتن دومین ...

6450.حتما گونال بزن حتما 

6450.حتما گونال بزن حتما 

اینجا تخمک کشی و هزینه انتقال رو باهم 6 تومن میگیرن 

چه خبره بابا . بعد اگه نخوای سریع انتقال بدی مثلا یه ماه بعد انتقال بدی 2 تومن میشه هزینه انتقال ولی 800 تومن باید هزینه فریز بدیم 

تازه کلینیک خصوصی هم هست

آره گونال دارم حتما میزنم 

برام دعا کن   

واسه منم 40 تا گونال 75 نوشت که بیمه خورد خورد بهم میده فعلا 14 تاش رو داد بهم. خوبه باز فولی داشتی ...

سلام خانمی  منم مثل شما ای وی اف کنسل شد حالا پریود نمیشم تستمم منفی   شما چیکار کردین پریود شدین؟

سلام خانمی  منم مثل شما ای وی اف کنسل شد حالا پریود نمیشم تستمم منفی   شما چیکار کردین پری ...

عزیزم ببخشید من دیر پیامتون رو دیدم 

به خودشون تل زدم گفتن آزمایش بده 

که دیگه فرداش که میخواستم آزمایش بدم پری شدم ولی خوب دیرتر شدم فک کنم دوره ام 36 روزه بود

شما چی شد پری شدین ؟

من تخمک نداشتم کنسل شد تیرماه رفته بودم دکترم کفت شهریور بیا 😞

عزیز بعدا رفتین ای وی آف تخمک داشتین

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم