2733
2734
واسه منم 40 تا گونال 75 نوشت که بیمه خورد خورد بهم میده فعلا 14 تاش رو داد بهم. خوبه باز فولی داشتی ...

شما بعدا باردار شدین 

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هنوز نشدم دیگه تخمدان هام فولی خوب نمیده  رفتم تو سیکل تخمک اهدایی

اووبوست و‌کیوتن و ویتاگنوس استفاده کردین ...

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
من تخمک نداشتم کنسل شد تیرماه رفته بودم دکترم کفت شهریور بیا 😞

عزیژم شما به سلامتی باردار شدید.  ذخیره پایین هستید.  دور داروهای مصرفی تون چند بود... منم دو‌تا فولی دارم.  با اینهمه دارو 

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
2731
نه هنوز نشدم دیگه تخمدان هام فولی خوب نمیده  رفتم تو سیکل تخمک اهدایی

باذتخمک‌خودتون باردار شدید یا اهدایی 

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم