2737
2734

شوهرمينا يه باغ شريكي دارن با دايي و خاله هاش از خيلي قديم 

خيلي هم بزرگ نيس اما تو منطقه خوبي هست و جاي رشد خيلي خوبي داره 

حالا اين زمينو از اول گفتن اين واسه فلانيه ( يعني شوهر من) 

الان كه ما عقديم و پول لازم پدر شوهرم گفته اونجا رو بفروش خب خرج كن واسه خرج و مخارج اما همسرم ميگه حيفه اگر بفروشم خيلي ضرره اونجا خيلي رشد داره و ازين حرفا و البته درست هم ميگه ! 

در حالي كه اونجارو واسه خرج مرج عروسيش گذاشتن كنار به نام شوهرم 

حالا من نگران اينم كه همسرم اونجارو نگه داره به هر سختي و نفروشه اما بعد از صد سال خدايي نكرده پدر و مادرش كه فوت شدن خواهراش ادعا مالكيت كنن و بگن نه ماهم شريكيم تو سهم 

اما نميدونم اينو چجوري به همسرم بگم كه حواسش باشه و از الان طي كنه و حداقل كتبي بنويسن 

چون خواهراش الان ميدونن ولي اعتراضي ندارن اما ممكنه چند سال بعد طمع كنن ! 

چون پدرم تجربه مشابهش رو داره از ارث 

لطفا راهنمايي كنيد مرسي ببخشيد طولاني شد ميخواستم كامل بدونيد

هیچی نگو 

خودش حواسش هست 

ناراحت میشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ب شما ربطی نداره خب

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

چ بد ک از الان فکر ارثی

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

خب خواهراش الان مجبورن ادعایی نداشته باشن چون پدرشون زنده است و نمیخوان تو روش وایسن واسه ارث!

و سکوت میکنن وگرنه حقشونه و تو دلشون ادعا دارن و این اصلا اسمش طمع نیست حق طبیعیشونه و قطعا بعدا که فرصتش پیش بیاد بیان میکنن.

2706