2737
2739

توروخدا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه 

همسرم ۲۰اسفند جراحی واریکوسل کرد دکتر هیچ دارویی نداد فقط دوبار معاینه کرد گف از نظر ظاهری اوکیه بعد گف ۳ماه دیگه ازمایش مجدد بده دیروز جوابو گرفتیم بعد ۳ماه از ۵میلیون شده ۴میلیون مورفولوژی ۳شده ۱😭الانم نامه داده برای مرکز ناباروری دارم دیوونه میشم اخه اگه تاثیری نداش چرا عمل کرد ک بدتربشه😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبل عمل چطور بود؟؟

دارو چیا خورده 

شوهر من ۵ ماه بعد عمل ازمایشش خوب شد 

۳ ماه  بعد عمل اصلا خوب نبوداااا

ولی من ناامیدش نمیکردم

۵ ماه تمام  ویتامین سی زینک  و ای و  گرمیجات  مغزها

پنتوکسی فیلین   اینارو خورد

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

همسرم منم قبل از عمل واریکوسل چندسال دارو خورد دکتری که اول میرفتیم پیشش تشخیص نداد واریکوسل داره ازمایشهاشم تو مرکز ناباروی انجام میدادیم اوکی بود خودم تصمیم گرفتم دکترش عوض کنم بعدش عمل کرد قبل از عمل مرکز رویان ازمایش دادیم 1%بود عمل کرد بعد 4ماه تزمایش 3%بود 3ماهبعدش دوباره شد 1%  دیگه دنبالش نرفتم هفته بعد نوبت دکتر داریم دوباره بعد 1سال شروع کنیم

ولی بعد عمل دارو باید مصرف کنه. من شوهرم دارو مصرف میکنه. ازمایش آخریش بهتر شده خداروشکر . انشالله چند ماه آینده بهتر هم میشه. حالا شوهرت شاید تازه عمل کرده خوب میشه کم کم. دارو مصرف کنه دکترشم عوض کنه یه دکتر دیگم نظر بده

خوب شاید شوهر شما واریکوسل نداره. شوهر منم اسپرم ضعیف بود ولی واریکوسل نداشت

نمیدونم والا همه چیزش مشکل داره

هفت‌شهر‌عشق‌را‌عطار‌گشت...ما‌هنوز‌‌‌‌‌اندرخم‌‌یک‌کوچه‌ایم
تا جایی که من متوجه شدم یه عده بعد عمل اوضاعشون بهتر میشه یه عده تو همون حالت میمونن ی عده م بدتر می ...

خواست خدا . به نظرم تا خدا نخواد هیچی نمیشه . بشر تا همین حد میتونه کمک کنه بیشتر ازین دیگه نمیشه

2706