2733
2734
عنوان

بچه ها چی کار کنم

146 بازدید | 24 پست

مامان بزرگمو معدشو عمل کردن لوله گذاشتن چون سرطان شدید داره از لوله باید تزریق کرد غذا رو به معده مامان بزرگم دوبار ازدواج کرده مامان من توی شناسنامش اسمش نیست مامانم خونه داییش بزرگ شده سه تا دایی  داشتم ازثشونو از بابابزرگم گرفتن یکیشون معتاد شده اونیکی خونه خریده.....الان قیمت خونه مادربزرگم چهارمیلیارده وحقوقی که از بابابزرگم بهش میرسه سه تومنه بعد عمل داییم گذاشتتش خونه سالمندان میگه ما پول پرستار نداریم خواهرای ناتنیم باید کمک کنن تا پول مامان جور شه مامان گفت خونه مامانو بفروش شماها ارثتونو گرفتید این خونه مال مامانه از پولش هزینه هاشو بده داییم ناراحت شده امشب بهش زنگ میزنم میگه هفتاد میلیون خرج کردیم این ور اونور پول داروها مامانتم کمک نکرده ما وضع مالی عادی داریم اخه این حرفا درسته ایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایا دخترها باید پول عمل رو بدن وقتی طرف بیمست؟ خونه مادربزرگم چهارمیلیلرده واقعا بفروشن یک یک خوابه بخرن با پولش خرج مادرشونو بدن اخه به دخترها چه ربطی داره مگه مادر خانه دار من چقدر پس لنداز داره

2728
منکه متوجه نشدم چی شد

مادربزرگمو عمل کردن داییهام گذاشتنش خونه سالمندان به مادرم گفتن تو بیا مامانو نگه دار مادرم گفت شوهرم نمیذاره تمام مدت اینجا باشم براش پرستار بگیرید من سر میزنم اونها ارثشونو گرفتن وبا مادرم ناتنی هستن گفتن پول پرستارو پنج تا بچه بدن مادرم گفت این خونه مال مامانه بفروشید یک خواب بگیرید پول پرستارو بدید میگن وظیفه شماست پول بدید گذاشتنش سالمندان

عزیزم به خاطر مامان بزرگت نگرانی؟دوست داری تو سالمندان نمونه؟؟

اره خیلی اخه چرا گذاستنش سالمندان .میگن شماها باید نگهش میداشتید بابامم گفت پرستار بگیرید زن من نمیتونه ۲۴ساعت اونجا باشه

2738
ایا دخترها باید پول عمل رو بدن وقتی طرف بیمست؟ خونه مادربزرگم چهارمیلیلرده واقعا بفروشن یک یک خوابه ...

چی پرو ان .ولا خونه رو بفروشن خرج بنده خدا کنن

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
عزیزم به خاطر مامان بزرگت نگرانی؟دوست داری تو سالمندان نمونه؟؟

الان حتی بهمون نگفتن کدوم سالمندان گذاشتنش میگن به شما چیه پدربزرگم حقوق بازنشستگی داشت داییم دروغ میگه دو میلیونه بابابزرگم رییس بانک بود میگه پولشو خواهر ناتنیهام باید کمک کنن ماهم نداریم به خدا خالمم نداره

اره خیلی اخه چرا گذاستنش سالمندان .میگن شماها باید نگهش میداشتید بابامم گفت پرستار بگیرید زن من نمیت ...

قربونت دل قشنگت برم عزیزم متاسفانه همه بچه ها خوب نمیشن فقط بلدن ارث بخورن همین اما اینو میدونم که یه دورانم خودشون قرار پیر بشن به باباتم حق میدم خب هم پسرش نیست زیاد راضی باشه و دوباره همه مسئولیت میفته گردن مامانت مامانت آبجی تنی دیگه ای نداره؟اگه مسئولیت مامان جونتونو قبول کنین بهزیستی خرجی نمیده بخاطر بیماریش؟اصلا یه مقدار از حقوقش چی که براش مونده؟

خدایا دوست دارم
2706