2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاید نظر بدید+📷

270 بازدید | 14 پست

از بین این دوتا کت شلوار کدومش قشنگتره؟ من دومیو رنگ مشکیشو سفارش دادم اولیو برام اورده هر چقدر پیام‌ دادم که اشتباه فرستادی جواب نمیده بعد از کلی وقت یه شماره بهم داده میگه باید پیام بدی خلاصه کلی اذیتم کرد سر یه لباس حالا اگه اولی واقعا خوبه دیگه پیگیرش نشم چکار کنم به نظرتون؟

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم اولی بهتره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

اولی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چنان فرقی ندارن

لباس زیرشونو مدل پایین شلوارا با هم فرق میکنن

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
من ک تفاوتی نمیبینم😀😀فقط رنگش فرق داره

لباس زیرشون فرق داره پایین دومیه هم مدل داره اولی سادس

اولی خیلی خوبه😍

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
دوتا یکین ک

بلیز زیرشون فرق داره دومیه پایین شلوارش مدل داره

2706