2733
2734

شوهر  من

هر روز دعوا داریم

زنگ میزنه پیام بده دیر جواب بدم غر میزنه تا دعوا نشه ول کن نیست

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یکی میاد میگع خداااااروشکر شوهرمن خیلی آرومه😑بشمار

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2728

وای من....شوهرم معلمه یه سره گید میده بهت ....انگار دانش‌آموزشی

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2740
جات خالی همین یه ساعت پیش بلاکش کردم 😁

خوب کردی

کاش من میتونستم کنم😭😭😭

دیوونه ام میکنه 

بلاک کنم میشینه گریه میکنم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

هرکدوم شون یه ایرادی دارن.شوهرمن غر نمیزنه ولی عصبانیتش وحشتناکه و بددله البته بددل بودنش خیلی بهتر شده تو این چندسال.امروزم بدون هیچ دلیلی نزاشت با خواهراش برم بیرون😐

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
خوب کردی کاش من میتونستم کنم😭😭😭 دیوونه ام میکنه  بلاک کنم میشینه گریه میکنم

من دیگه داغ کردم بهش گفتم ب جون مامانم دیگه هیچ حسی بهت ندارم اگرم موندم فقط بخاطر بچمه 

اونم افتاد ب التماس منم شمارشو پاک کردم از همه جاهم بلاکش کردم 

خودتو ب خودت ثابت کن نه به خاله خان باجیای اطرافت 😐